Advert
Advert

Genç kızın hayali gerçek oldu

Genç kızın hayali gerçek oldu
Genç kızın hayali gerçek oldu Küçük Menderes
test Bu içerik 638 kez okundu.

Tire'de yaşayan kemik tümörü hastası 19 yaşındaki Gül Özkaya'yı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Özkaya'yı hayranı olduğu sanatçı Mustafa Ceceli ile görüntülü görüştürdü. En büyük hayali gerçek olan gencin sevinci, duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Tire ilçesinde yaşayan kemik tümörü hastası 19 yaşındaki Gül Özkaya'yı ziyaret etti. Özkaya'nın en büyük hayalinin hayranı olduğu ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ile görüşmek olduğunu öğrenen Milletvekili Dağ, bu isteğini yerine getirmek için hareket geçti. Cep telefonundan Ceceli'yi görüntülü olarak arayıp Gül Özkaya ile görüşmelerini sağladı. Ceceli'yi karşısında gören Gül'ün sevinci, Dağ ve beraberindekilerin duygusal anlar yaşamasına neden oldu.

Görüntülü konuşmada Ceceli, Özkaya'ya, "Ne kadar güzel, ışıl ışıl gülümsüyorsun. Çok güzel şarkılar yaptım, hepsini dinle" dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Dağ da, "Benim hafızamda Gül'ün gülümsemesi kaldı. Yolunuz İzmir'e düşerse sizi buluşturmaktan memnuniyet duyarız" ifadelerini kullandı. Gül Özkaya, Ceceli ile görüşme hayalinin gerçekleşmesine yardımcı olan Milletvekili Dağ'a teşekkür etti.

Onur Karagöz

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yardım kampanyasına destekler artıyor
Yardım kampanyasına destekler artıyor
Çakırağa Konağı misafirlerine hazırlanıyor
Çakırağa Konağı misafirlerine hazırlanıyor