Advert
Advert

Maske diken gönüllülere teşekkür plaketi

Maske diken gönüllülere teşekkür plaketi
Maske diken gönüllülere teşekkür plaketi Küçük Menderes
test Bu içerik 368 kez okundu.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, koronavirüs salgınıyla mücadelede Ödemişliler için maske diken gönüllü kadınlara plaketle teşekkür etti. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ile eşi Selma Eriş, koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde Ödemişlilere dağıtılan binlerce maskeyi gönüllü olarak diken kadınlarla Günlüce Taypark Hipodrom Restoran'da düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Eriş, belediye başkan yardımcıları Özay Kaptan ve Feridun Azeroğlu ile birlikte Ödemiş Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Bakırlı'ya ve gönüllülere fedakarlıkları ve emekleri için teşekkür ederek plaket takdim etti.

Ödemiş Halk Eğitimi Merkezi iş birliğiyle Ödemiş Belediyesi'nin ev sahipliğinde dört ay devam eden maske mesaisi ile koronavirüs günlerinde güzel bir dayanışma örneği sergileyen gönüllülerle sohbet eden Başkan Eriş, "Bu emek, bu fedakarlık asla unutulmayacaktır. Ödemiş'in koronavirüs sürecini sağlıkla atlatabilmesi için siz, el emeğinizi göz nurunuzu ortaya koydunuz. Emeğiniz çok, bütün Ödemiş halkı adına teşekkür ediyoruz. Güzel bir aile örneği gösterdiniz. Ne kadar teşekkür etsek az. Emeklerinizle dikilen maskeler, pazar yerlerinde hemşerilerimize ücretsiz olarak sunuldu. Çalışanlarımız da bu zor pandemi günlerinde her hafta pazarda ve alanda olup hem maske hem de dezenfektan dağıtarak bu mücadeleye destek verdi. Mücadelemiz sürüyor, önlemler hepimiz için. Hepimizin ortak dileği, bu salgının bir an önce atlatılmasıdır" diye konuştu.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İki mahallede kesinti
İki mahallede kesinti
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette