Advert
Advert

Ödemiş'in fuarı tedbirlerle açılacak

Ödemiş'in fuarı tedbirlerle açılacak
Ödemiş'in fuarı tedbirlerle açılacak Küçük Menderes
test Bu içerik 659 kez okundu.

Ödemiş'in düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü etkinlikleri kapsamında her yıl 3-13 Eylül tarihleri arasında Ödemiş Belediyesi tarafından düzenlenen Ödemiş Milli Fuarı, kapılarını bu yıl 36. kez açacak. Koronavirüs salgınıyla mücadele önlemlerine uygun şekilde gerçekleşecek fuar için sosyal mesafe kurallarının da göz önüne alınacağı stantların satışı başladı.

 

Ödemiş Milli Fuarı, Ödemiş'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümünde 3 Eylül 2020 akşamı saat 20.00’da kapılarını açacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 13 Eylül'e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak 36. Ödemiş Milli Fuarı, Sağlık Bakanlığı'nın Kovid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi'nde belirtilen tedbirlere uygun şekilde gerçekleştirilecek.

 

125. Yıl Kültürpark karşısındaki 17 bin metrekarelik Ödemiş Belediyesi Fuar Alanı'nda gerçekleşecek fuar boyunca Ödemiş Belediyesi tarafından hijyen ve sosyal mesafe tedbirleri alınacak. Giriş ve çıkışların ayrı ayrı ve kontrollü şekilde sağlanacağı 36. Ödemiş Milli Fuarı'nda anonslarla mutlaka uyulması gereken kurallar hatırlatılırken denetimler yapılacak.

 

Stantlar satışa sunuldu

 

1985 yılından bu yana aralıksız düzenlenen Ödemiş Milli Fuarı için hazırlıklar sürerken stant yerleri de satışa sunuldu. Sivil toplum kuruluşlarına ücretsiz olarak verilen stantların satışı, Ödemiş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılıyor. Konuyla ilgili detaylı bilgi, 0232 545 11 99 dahili 117 numaralı telefondan alınabilir.

 

Büşra Boyar

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Veriler düşük açıklanıyor gibi geliyor"
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi