Advert
Advert

Bayındırspor'da BAL umudu

Bayındırspor'da BAL umudu
Bayındırspor'da BAL umudu Küçük Menderes
test Bu içerik 425 kez okundu.

İzmir Süper Amatör Lig'den Bölgesel Amatör Lig'e gruplarını lider bitiren Halilbeylispor, Kınık Belediyespor ve Torosgücü takımlarının doğrudan çıkartılıp Bayındırspor, Alaçatıspor, Kemalpaşaspor, Kemalpaşa Esnafgücü, Dikili Belediyespor ile Buca Zaferspor'dan ise sadece birinin çekilecek kura sonucu yükseleceğinin açıklanması, söz konusu altı takımın tepkisini çekmişti. İstanbul'da play off gruplarında yer alan 16 takımın da direkt olarak BAL'a çıkması nedeniyle altı takım, yapılacak kura çekimine katılmayacaklarını bildirmişti.

"Girişimler sonuç verdi"

AK Parti Konak İlçe Başkanı M. Sait Başdaş, kendi sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla altı SAL takımına BAL umudu doğduğunu ifade etti. AK Parti Konak İlçe Binası'nda gerçekleşen toplantıda AK Parti Konak İlçe Başkanı M. Sait Başdaş, TBMM İdare Amiri ve İzmir Milletvekili Alpay Özalan, AK Parti Bornova Belediye Meclis Üyesi Mehmet Turu ile mağdur olan altı takımın başkan ve yöneticileri yer aldı.

Sait Başdaş'ın yaptığı paylaşımda, "İzmir Süper Amatör'de play off oynayan altı futbol takımımız için TBMM İdare Amiri İzmir Milletvekili Sayın Alpay Özalan'ın girişimleri olumlu sonuç verdi. Önümüzdeki günlerde açıklanacak müjdeli haberi dört gözle bekliyoruz. Destekleriniz için sonsuz teşekkürler vekilim" dedi.

Onur Karagöz

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yardım kampanyasına destekler artıyor
Yardım kampanyasına destekler artıyor
Çakırağa Konağı misafirlerine hazırlanıyor
Çakırağa Konağı misafirlerine hazırlanıyor