Advert
Advert

Torbalı esnafına tam not

Torbalı esnafına tam not
Torbalı esnafına tam not Küçük Menderes
test Bu içerik 154 kez okundu.

Koronavirüs salgını sürecinde toplum sağlığının korunması ve vaka sayısındaki artışın önüne geçilmesi amacıyla işletmelerin hijyen standartlarına yeni maddeler eklendi. Gıda malzemeleri başta olmak üzere bütün ürünler için geçerli olan kuralların uygulanması konusunda kontroller yapılmaya başlandı. Torbalı Kaymakamlığı bünyesinde ilgili kurum personelleriyle yapılan denetimlerde olumlu sonuçlar çıktı.

Tedbirler harfiyen uygulanıyor

Torbalı Kaymakamlığı, Torbalı Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü çalışanlarıyla her gün işletmeleri denetleyerek koronavirüs tedbirlerini kontrol ediyor. İşletme sahiplerine önlemler konusunda uyarılarda bulunarak bilgilendirme yapıyor. Haftalardır süren uygulamalarda işletmelerin koronavirüse karşı alınan bütün tedbirlere uyduğu tespit edildi.

Torbalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Gülcü, ilçedeki esnafların kurallar konusunda hassas davrandıklarına değinerek, "İlçemizdeki bütün esnaf, koronavirüse karşı müşterilerinin sağlığını önemsiyor. O yüzden gereken bütün önlemleri esnafımız yerine getiriyor. İlçe halkı, bölge esnafından gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir. Hiçbir sıkıntımız yok" dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Eriş'ten yerel esnaf çağrısı
Başkan Eriş'ten yerel esnaf çağrısı
Ödemiş Ak Parti’de Kongre Heyecanı
Ödemiş Ak Parti’de Kongre Heyecanı