Advert
Advert

14 kilometrelik yol tamamlandı

14 kilometrelik yol tamamlandı
14 kilometrelik yol tamamlandı Küçük Menderes
test Bu içerik 185 kez okundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Torbalı Belediyesi'nin ortak çalışması kapsamında asfaltlama işlemleri tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler tarafından son olarak Demirci ile Yoğurtçular mahallelerine sıcak asfalt dökerek tüm yollar yapıldı. Toplamda 14 kilometrelik yol yapıldığını ifade eden belediye yetkilileri, ilçe genelinde asfalt çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

"Mahallem adına teşekkür ederim"

İlçe genelinde hızla devam eden asfaltlama çalışması, vatandaş tarafından takdir topluyor. Demirci Mahalle Muhtarı Ferhat Aytaş, mahalledeki büyük sorunun çözüme kavuşmasından dolayı Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e teşekkürlerini iletti. Aytaş, "Uzun yıllardır var olan mahallemizin yol sorunu tamamlandı. Büyük bir mücadele verdik fakat bu dönem bir dediğimiz iki olmadı. Üç farklı noktada toplamda 14 kilometrelik yol tamamen asfaltlandı. Bir kez daha mahallem adına başkanlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Tüm hızıyla devam ediyor

Yaklaşık altı aydır ilçede asfalt seferberliği devam ederken yeni bölgelerde çalışmalar sürüyor.  Karakuyu, Çamlıca, Özbey, Yeniköy, Ahmetli, Çapak, Yoğurtçular, Demirci ve daha birçok bölgede asfalt çalışması tamamlanırken yeni mahallelerde çalışmaların devam edeceğini belirten Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yakupoğlu, "Uzun yıllardır yapılmayan yolları yapıyoruz. Zarar gören ve adeta köstebek yuvasına dönmüş yolları sıcak asfaltla kapatıyoruz. Birçok mahallemizin sıkıntısını giderdik. Diğer mahallelerimizin asfalt çalışmalarına en kısa sürede başlayıp tamamlayacağız" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Eriş'ten yerel esnaf çağrısı
Başkan Eriş'ten yerel esnaf çağrısı
Ödemiş Ak Parti’de Kongre Heyecanı
Ödemiş Ak Parti’de Kongre Heyecanı