Advert
Advert

”Bu şekilde hizmet yapılmaz”

”Bu şekilde hizmet yapılmaz”
”Bu şekilde hizmet yapılmaz” Küçük Menderes
test Bu içerik 3698 kez okundu.

10 yıl AK Parti kanadında İl Genel Meclis üyeliği ile encümen üyeliğini yapmış Hüseyin Çavuş, Ödemiş Devlet Hastanesi yetkililerine seslendi.  Çavuş, "Hastane personeli, fevkalade iyi çalışıyor. Bunun yanında hastanede koronavirüs nedeniyle öyle tedbirler alınmış ki vur demişsin onlar öldürüyor. Şöyle ki ben hastayım ve doktorumla temas kurmak istiyorum. 'Yasak' diyorlar. Sanki biz, Türkiye sınırlarından dışarı çıkıyoruz. Bu hastanede her taraf yasakla donatılmış.

Bu hastanenin maliyeti, 225 milyondur. Hastane, bu halka hizmet etsin diye yapılmış. Dolayısıyla bu hastane, halkın ve halkın menfaatleri doğrultusunda yönetilmeli. Bu şekilde hizmet yapılmaz. Hastane yöneticisini ya da personelini vatandaştan kaçırarak görev yaptığınızı zannetmeyin. Ödemiş Devlet Hastanesi'nin içinde bulunan kafeteryalarda vatandaşlar sigara kullanıyor. Defalarca dilekçeyle ilgili birimlere ulaşarak şikayetimi dile getirdim. Burası bir hastane, bir sağlık kuruluşu. Orada ben de oturuyorum, sigara içmiyorum. Adamlar fosur fosur sigara içiyor. Sigara içmeyi niçin yasaklamıyor?" dedi.

"Bu yapılan, hizmetin sabote edilmesidir"

Çavuş, 10 sene il genel meclis üyeliği ve sonrasında da il encümenliği yaptığını belirterek, "Hastane kendi imajını kendi kendine kemiriyor. Bizim talebimiz; vatandaşların menfaatinin gerektirdiği, hukukun gerektirdiği ve insanların derdinin çözülmesinin gerektirdiği şekilde Ödemiş Devlet Hastanesi'nin düzenlenmesidir. Biz, Ödemiş'e ve bu bölgeye milyonlarca lira yatırım yaptık. Birçok yatırımda katkımız var. Biz, halka hizmet etmek için dağları taşları gezdik, hizmet ürettik. Ödemiş Devlet Hastanesi, hükümetin bir nimetidir. Hükümet bu hizmeti buraya layık görmüş, biz bu hizmetten sonuna kadar faydalanmak istiyoruz. Buralar halkın kullanabileceği doğrultuda kullanılamazsa bu yapılan hizmetin sabote edilmesidir. Ne yapmak istediklerini anlamıyorum" şeklinde konuştu.

Ece Köseoğlu

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Veriler düşük açıklanıyor gibi geliyor"
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi