Advert
Advert

Üniversite adaylarına ücretsiz danışmanlık

 Üniversite adaylarına ücretsiz danışmanlık
 Üniversite adaylarına ücretsiz danışmanlık Küçük Menderes
test Bu içerik 610 kez okundu.

Dijital Sınıf ile sınavlara hazırlık döneminde Ödemişli öğrencilere destek sunan Ödemiş Belediyesi, üniversite tercihi yapacak gençler için "Şimdi doğru tercih zamanı" sloganıyla tercih günleri düzenliyor. Dün başlayan ve 14 Ağustos'ta sona erecek tercih günlerinde rehber öğretmenler aracılığıyla öğrencilere destek sağlanıyor.

 

5-14 Ağustos 2020 tarihleri arasında Ödemiş Belediye Hizmet Binası Meclis Salonu'nda düzenlenen tercih günleri, koronavirüs salgınına karşı maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde yapılıyor. Ödemişli rehber öğretmenler, öğrencilere üniversite tercihleri konusunda ücretsiz rehberlik desteği veriyor. Her gün 10.00-17.30 saatleri arasında gerçekleşen etkinlikte üniversite adaylarına geleceklerine yön verme konusunda katkı sunuluyor.

 

"Geleceğe doğru yön vermek için"

 

Sınavlara hazırlık döneminde Ödemişli öğrencilerin başarısına Dijital Sınıf ile katkı sunduklarını hatırlatan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, "Sınavlara hazırlık sürecinde olduğu gibi tercih döneminde de öğrencilerimizin geleceklerine doğru yön vermeleri için yanlarındayız. Ödemişli rehber öğretmenlerimizle birlikte yeni normal dönemin sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyarak tercih günleri düzenliyoruz. Ücretsiz sağlanan rehberlik hizmetiyle öğrencilerimizin gelecek adına en güzel adımları atacaklarına inanıyoruz. Bir öğretmen olarak Ödemişli öğrencilerimizin başarısı, beni de heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor" diye konuştu.

 

Büşra Boyar

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İki mahallede kesinti
İki mahallede kesinti
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette