Advert
Advert

"Mayıs'tan beri vaka görülmedi"

Küçük Menderes
test Bu içerik 3337 kez okundu.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ahrandı Restoran’da topladığı yerel basın mensuplarına çok sayıda konuyla alakalı açıklamalarda bulundu. Başkan Eriş, "Ödemiş Devlet Hastanesi'nde geçtiğimiz hafta yaşanan yangın olayı, kötü bir sonuca varmadan yerinde müdahalelerle söndürüldü. Çok şükür ki can kaybı yaşanmadı. Sadece üç sağlık görevlisi dumandan etkilendi.

Yeni gelecek emniyet müdürümüzü ben, o gün hastanenin bahçesinde gördüm. Kasım Fikret Dayıoğlu kaymakamımızı uğurladık. Emniyet müdürümüzü uğurladık. Yeni emniyet müdürümüz ve kaymakamımıza yeni görevinde şimdiden başarılar diliyoruz. İlçe tarım müdürümüz de değişti. Ayrılan müdürlerimize yeni görevlerinde başarılar dileriz. Ödemiş'e çok iyi hizmet verdiklerini düşünüyorum.

Sağlık ekiplerimiz de koronavirüsün başlama sürecinden bu yana durumu çok iyi yönetti. Mayıs ayından bu yana Ödemiş'te vaka görülmemiş olması da ayrıca sevindirici. Bu bölgede hayvancılığın yoğun yaşanıyor olmasının bu sürece katkısı büyük. Koronavirüs, zaten büyükbaş hayvanlarda var. Bu bölgedeki hayvancılık faaliyetleri ile ilişkili olarak koronavirüsün etkisinin bir nebze de olsun azaldığını veteriner arkadaşlarımız da söylüyor. Dileriz bu durumun olumlu etkisi sürsün" dedi.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trafik lambaları kazaya davetiye çıkarıyor
Trafik lambaları kazaya davetiye çıkarıyor
Turizm merkezlerine yerinde inceleme
Turizm merkezlerine yerinde inceleme