Advert
Advert

Florsüz Diş Macunu

Florsüz Diş Macunu
Florsüz Diş Macunu Küçük Menderes
test Bu içerik 3564 kez okundu.

Florür diş çürüklerini önleyen bir maddedir. Diş doktorlarının bir kısmı diş çürüklerinin önüne geçmek ve diş eti hastalıklarını önlemesi anlamında mutlaka florür içerikli diş macunu kullanma taraftarı iken, bir kısmı florürün bağışıklık sistemini zayıflatıcı, fazla kullanılırsa kemik erimesi ve kansere yol açan etkenleri olduğunu savunmaktadır.

Ayrıca vücutta biriken bir özellik taşıdığı bu nedenle zararlı etkilerinin artabileceği söylenir. Sağlık açısından böyle riskleri olduğu düşünülünce, florürsüz diş macunu tercihi daha çok artmaktadır. Günümüzde kimyasalı az kullanılan doğal ürünler daha çok tercih edilirken, florürsüz diş macunu kullanımı da bu nedenle daha çok talep edilmektedir.

İçeriğinde florür maddesi barındırmayan bitkisel kaynaklı diş macunları çocuklarımızın da kullanımı anlamında rahat etmemizi sağlamaktadır. Küçük yaşlarda ki çocuklar diş macununu yutabilmektedir. Bu nedenle de florür içermemesi daha sağlıklı olacaktır. İçeriğinde bulunan bitki özleri de iyi bir diş temizliği ve bakımı sağlar. Gün boyu temiz bir diş görünümü ve ağız ferahlığı sağlar. Florürsüz diş macunu seçenekleri için https://www.dermokilshop.com/gunluk-klasik-dis-macunu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trafik lambaları kazaya davetiye çıkarıyor
Trafik lambaları kazaya davetiye çıkarıyor
Turizm merkezlerine yerinde inceleme
Turizm merkezlerine yerinde inceleme