Advert
Advert

O mahallelerde elektrik çalışması nedeniyle kesinti

O mahallelerde elektrik çalışması nedeniyle kesinti
O mahallelerde elektrik çalışması nedeniyle kesinti Küçük Menderes
test Bu içerik 212 kez okundu.

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından sürdürülen onarım ve bakım çalışmaları, Ödemiş'in 99 mahallesinde tüm hızıyla yetkililer tarafından sürdürülüyor. Buna göre bugün Kayaköy Mahallesi, İlkkurşun Mahallesi, Yusufdere Mahallesi, Sekiköy Mahallesi, Şirinköy Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Demircili Mahallesi, Karadoğan Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Seyrekli Mahallesi, Karakova Mahallesi, Veliler Mahallesi, Süleymanlar Mahallesi, Kızılca Mahallesi,  Kerpiçlik Mahallesi, Tosunlar Mahallesi, Derebebekler Mahallesi, Dereuzunyer Mahallesi ile Üzümlü Mahallesi'nde arıza bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 09.00 ile 13.00 saatleri arasında dört saat boyunca elektrik kesintisi yaşanacak.

En uzun kesinti sekiz saat

Gereli Mahallesi'nde ise aynı çalışmalar nedeniyle 09.00 ile 17.00 saatleri arasında sekiz saatlik kesinti gerçekleştirilecek. Yatırım tesislerini devreye alma çalışmaları kapsamında Üçkonak Mahallesi, Kutlubeyler Mahallesi, Cevizalan Mahallesi ile Bucak Mahallesi'nin tamamında 09.00-17.00 saatleri arasında çalışmalar nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

Öte yandan Horzum Mahallesi'nde yeni tüketici tesisini devreye alma çalışmaları nedeniyle 10.00 ile 12.00 saatleri arasında iki saatlik elektrik kesintisi gerçekleştirilecek.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beş kişiye sosyal mesafe cezası
Beş kişiye sosyal mesafe cezası
Dört ilçede operasyon
Dört ilçede operasyon