Advert
Advert

Azılı hırsız kaçamadı

Azılı hırsız kaçamadı
Azılı hırsız kaçamadı Küçük Menderes
test Bu içerik 1457 kez okundu.

Koronavirüs salgını nedeniyle cezaevinden izinli olarak çıkan, Torbalı'da ve çevre illerde hırsızlık yapan Y.D., Torbalı Asayiş Büro ekiplerinin titiz çalışması sonucunda Tire'de yakalandı. Kurulan özel ekip tarafından yakalanan şahsın Torbalı'da dört ayrı evde hırsızlık yaptığı da öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, hırsızlık suçundan Ödemiş'te cezaevine giren Y.D., Nisan ayında koronavirüs salgını sebebiyle izinli olarak çıktı. Torbalı'ya gelen Y.D., dört farklı evde kapıları açık bırakılan cam balkonlardan girerek 3000 lira para, iki adet akıllı telefon ve yanında götürebildiği değerli eşyaları aldı. Yaşanan hırsızlık olayları üzerine Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde kurulan özel ekip, 15 günlük süre zarfında toplamda yaklaşık 70 adet mobese ve iş yeri kamera kayıtlarını inceledi. Yapılan araştırma sonucunda eşkali belirlenen şahsın Muğla, Adana ve çevre illerde hırsızlık yaptığı da belirlendi. Kamera kayıtlarında boynundaki dövme izinden kimliği tespit edilen 44 yaşındaki Y.D.'nin bir süre önce Torbalı'dan ayrılarak Muğla'da da hırsızlık yaptığı öğrenildi.

Torbalı Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro'da görev yapan polisler, Y.D.'nin son olarak Tire'ye gittiğini belirleyerek operasyon için düğmeye bastı. Asayiş Büro'nun 15 günlük özverili çalışması sonucunda Y.D., Tire'de düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandı. İfadesi alınan şahıs, Torbalı Adliyesi'ne sevk edildi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"İkinci bir emre kadar seferler açılmayacak"
Havza genelinde zehir operasyonu
Havza genelinde zehir operasyonu