Advert
Advert

Elektrik faturalarında dokuz aya varan taksit imkanı

Elektrik faturalarında dokuz aya varan taksit imkanı
Elektrik faturalarında dokuz aya varan taksit imkanı Küçük Menderes
test Bu içerik 242 kez okundu.

AYDEM ve Gediz Elektrik Perakende, fatura borcuna dokuz aya varan taksit imkanı sağlıyor. İzmir ve Manisa'da hizmet veren Gediz Elektrik Perakende, pandemi döneminde elektrik faturalarını ödeyemeyen müşterileri için kredi kartına dokuz aya varan taksitle fatura ödeme imkanı sunuyor. Bu imkandan yararlanmak isteyen müşteriler, müşteri ilişkileri merkezlerinden veya online işlemlerden kolaylıkla taksitlendirme işlemi yapabilecek.

 

Yetkililerden gelen bilgi şöyle: "Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerinde elektrik tedarik faaliyetlerini sürdüren ve beş milyon müşterisine hizmet sunan AYDEM ve Gediz Elektrik Perakende, içinde bulunduğumuz zorlu dönemde müşterilerine önemli bir kolaylık sağlıyor" denildi.

 

Yapılan açıklamada Haziran'da başlayan normalleşme sürecinin kademeli şekilde 1 Temmuz 2020 itibarıyla tamamlanacağı ve enerji sektörünün eski işleyişine geçeceği belirtilerek, "Koronavirüs salgını döneminde elektrik faturalarını ödeyemeyen müşterilerimizin 1 Temmuz’dan önce müşteri ilişkileri merkezlerinden veya online işlemler üzerinden fatura borçlarını kredi kartına dokuz aya varan taksitlendirmeyle ödeyebileceğini belirtmek isteriz." ifadelerine yer verildi.

 

Ece Köseoğlu

 

 

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beş kişiye sosyal mesafe cezası
Beş kişiye sosyal mesafe cezası
Dört ilçede operasyon
Dört ilçede operasyon