Advert
Advert

MHP Torbalı'da yeniden yapılanma

MHP Torbalı'da yeniden yapılanma
MHP Torbalı'da yeniden yapılanma Küçük Menderes
test Bu içerik 132 kez okundu.

Normalleşme sürecine girilmesiyle MHP Torbalı İlçe Teşkilatı, saha çalışmalarına ağırlık verdi. İlçe Başkanı Muhammet Oral ve parti üyeleri, yaptıkları ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya geliyor. Parti üyeleri; gelen şikayetleri, talep ve istekleri değerlendiriyor. MHP İlçe Teşkilatı, son olarak parti binasındaki toplantı salonunda üyelerin katımıyla toplantı düzenlendi.

Katılımın yoğun olduğu toplantıda Torbalı Belediyesi Başkanı İsmail Uygur'a yönelik eleştirilerde bulunan İlçe Başkanı Muhammet Oral, "İzmir'in hiçbir ilçesinde Torbalı'da olduğu kadar yönetim zaafiyeti yoktur. İlaçlama başta olmak üzere birçok iş, yarım kaldığı için vatandaşlardan tepki çekiyor. Ayrıca yetkililerden edindiğim bilgilere göre yer gösterilmediği için Kızılay kan bağış aracı da altı aydır Torbalı'ya gelmedi" şeklinde konuştu.

Mahalle temsilcileri belirlenecek

Toplantıya partinin mahalle temsilcilerinin yeniden belirlenmesi konusunda çalışma başlattıklarını belirten Oral, "Milliyetçi Hareket Partisi, Torbalı'da yeni bir yapılanmaya giriyor. Koronavirüs sürecinde duran çalışmalarımızı yeniden başlatıyoruz. Mahalle temsilcilerimizi yeniden belirleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Oral, bir süredir parti faaliyetlerine çeşitli sebeplerden dolayı katılamayanların da geldiğine değinerek, "Partimizin faaliyetlerinde büyük emeği geçmiş dava arkadaşlarımızı yeniden aramızda görmekten çok mutluyuz. Eski üyelerimizin tecrübeleri ve yeni üyelerimizin azmi ile Milliyetçi Hareket Partisi'nin çalışmalarına hız vereceğiz" dedi.

"Son derece verimli geçti"

Oral, konuşmasının devamında ülke gündemindeki iki konu hakkında açıklamalarda bulunarak, "Koronavirüs süreci, Cumhurbaşkanlığı yönetim şeklinin kriz dönemlerinde hızlı ve etkili kararlar verebildiğini bir kez daha gösterdi. Vaka sayısının en fazla olduğu günlerde alınması gereken kararlar, bürokrasi engeline takılmadan hızlıca alınarak uygulandı.

Sınırımızda terör örgütüne karşı yapılan bütün operasyonları her zaman destekliyoruz. Vatanımızın birlik ve beraberliğini bozmak isteyen hainlere yönelik yürütülen operasyonlarda aziz şehitlerimizin intikamı alınıyor. Polisimizin ve askerimizin ayağına Allah taş değdirmesin. Kıymetli gönüldaşlarımız ile birlikte İlçe Başkanlığımızda son derece verimli geçen bir toplantımız oldu. Davetimize icabet ederek teşkilatımızı dolduran muhterem dava arkadaşlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarım" diyerek sözlerini noktaladı.

Haber Merkezi

 

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"İkinci bir emre kadar seferler açılmayacak"
Havza genelinde zehir operasyonu
Havza genelinde zehir operasyonu