Advert
Advert

Doğurduğu bebeği ölüme terk etti

Doğurduğu bebeği ölüme terk etti
Doğurduğu bebeği ölüme terk etti Küçük Menderes
test Bu içerik 449 kez okundu.

Tire'de pazarcılık yapan H.D. (29), doğurduğu erkek bebeği pazar tezgahının altına bıraktı. Ağlaması üzerine diğer pazarcılar tarafından bulunup hastaneye kaldırılan bebek, doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. H.D. ise polis tarafından gözaltına alındı.
 

Cuma Pazarı'nın Türkocağı Caddesi kısmında sabah saat 11.00 sıralarında yaşanan olay, iddialara göre şöyle gelişti: Pazarda sebze satan H.D.'nin tezgahının altından bebek ağlaması sesi geldiği duyuldu. Bunun üzerine tezgahın altına bakan pazarcılar, kanlı bir şalvar içinde yeni doğmuş erkek bebek ile karşılaştı. Pazarcılar, hemen 112 Acil Servis ile polisi aradı. Kısa sürede pazara gelen sağlık görevlileri, ilk müdahalenin ardından bebeği Tire Devlet Hastanesi'ne götürdü ancak kısa süre önce doğduğu belirlenen bebek, doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Polis, bebeği tezgahın altında doğurup bıraktığı belirlenen pazarcı H.D.'yi gözaltına aldı.

 

Babası ile ağabeyleri gözaltında

 

Bekar ve hamile olan H.D'nin 08.00 civarında pazar tezgahının altına girerek doğum yaptığı, bebeği şalvara sararak tezgahın altına bıraktığı iddia edildi. Bebeğin cansız bedeni, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

 

Tire Devlet Hastanesi'ne kaldırılan H.D., savcılık tarafından akıl sağlığının yerinde olup olmadığının tespiti için Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne gönderildi. Kadının ağabeyleri R.D. ve İ.D. ve babası N.D.'nin ise gözaltına alındığı öğrenildi.

 

Onur Karagöz

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trafodaki kıvılcım panik yarattı
Trafodaki kıvılcım panik yarattı
"İkinci bir emre kadar seferler açılmayacak"