Advert
Advert

Çocukların bayramlıkları TÜGVA'dan

Çocukların bayramlıkları TÜGVA'dan
Çocukların bayramlıkları TÜGVA'dan Küçük Menderes
test Bu içerik 427 kez okundu.

Koronavirüs salgın hastalığı ve Ramazan ayı dolayısıyla yardım faaliyetlerini artırarak devam ettiren Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ödemiş Şubesi, Ramazan bayramı dolayısıyla ilçede yaşayan 250 çocuğa bayramlık hediye etti.

TÜGVA Ödemiş İlçe Temsilcisi Halil Akgün, Kovid-19 salgın hastalığı ve Ramazan ayı dolayısıyla yardım faaliyetlerine ağırlık verdiklerini, Ramazan ayı dolayısıyla ilçenin bütün mahalle ve köylerinde yardım faaliyetlerinde bulunduklarını belirtti. Akgün, "Son olarak da muhtarlarımızla yaptığımız istişare sonucunda ihtiyaç sahibi minik kardeşlerimize bayramlık hediye ettik. Her zaman olduğu gibi böyle bir süreçte de vatandaşlarımızla birlikte olduk. Eksiklerini tamamlayıp sıkıntılarını giderdik" ifadelerini kullandı.

"Dayanışma ruhuyla geride bıraktık"

Ödemiş'teki hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturduklarını belirten Akgün, "Bu süreçte desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Millet olarak bir bütün olduğumuzu İzmir'in Ödemiş ilçesinden göstermiş olduk. Tüm Türkiye olarak birlik ve beraberlik içerisinde dayanışma ruhu ile Ramazan ayını geri de bıraktık. İnşallah pandemi sürecini de birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağız" diye konuştu. 

Onur Şahan

 

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trafodaki kıvılcım panik yarattı
Trafodaki kıvılcım panik yarattı
"İkinci bir emre kadar seferler açılmayacak"