Advert
Advert

Temizlik işçilerinden anlamlı çağrı

Temizlik işçilerinden anlamlı çağrı
Temizlik işçilerinden anlamlı çağrı Küçük Menderes
test Bu içerik 619 kez okundu.

Tire Belediyesi'ne bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğün'de görevli temizlik işçileri, koronavirüs ile mücadelede önemli rol oynarken gün ağarıncaya kadar çalışan işçiler, farkındalık oluşturmak için 'Sen evde kal Tire sokakları bize emanet' yazılı döviz açtı.

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve hızlı bir şekilde tüm dünyayı saran koranavirüsün Türkiye'de de görülmesinin ardından virüsle mücadele amansız bir şekilde devam ediyor. Türkiye'de genelindeki tüm belediyeler, virüs ile mücadelede etkin bir şekilde önlemler alırken vatandaşların da bireysel olarak tedbirleri üst seviye çıktı.

Tire Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde görevli temizlik işçileri de virüs ile mücadelede etkin bir şekilde rol alıyor. Temizlik personeli, yaşanılan bu süreçte Tire Salı Pazarı'nı sabahın ilk ışıklarına kadar temizleyip sabah saatlerinde bir araya geldi. Görevliler daha sonrada, "Sen evde kal Tire sokakları bize emanet" yazılı döviz açtı. Halkın sağlığı için gece gündüz demeden görevine devam eden temizlik işçilerinin çabası, vatandaşların da beğenisini kazandı.

Haber Merkezi

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte içkilere el konuldu
Sahte içkilere el konuldu
Patates üreticilerine beş kalemde destek
Patates üreticilerine beş kalemde destek