Advert
Advert

Küçük Menderes'te yeni dönem

Küçük Menderes'te yeni dönem
Küçük Menderes'te yeni dönem Küçük Menderes
test Bu içerik 4560 kez okundu.

23 yıldır Ödemiş ve yöre halkına hizmet veren Küçük Menderes Gazetesi'nde yeni bir dönem başladı. Gazetemiz, çevreye olan duyarlılığını göstermek için elektrikli motosiklet kullanımına geçti.

Çevre kirliliği, son yıllarda tüm dünyanın ortak sorunu haline geldi. Çevre kirliliğinin en önemli sebeplerinden birisi olarak da araçların egzoz borularından çıkan dumanların olduğu nitelendiriliyor. Küçük Menderes Gazetesi de çevreye olan duyarlılığını göstermek için elektrikli motosiklet kullanımına başladı. Ayrıca ülkemizde görülmeye başlayan ve büyük bir tehdit unsuru oluşturan koronavirüs salgınının havadan bulaşma riskinin bu araçlarla en aza indirilmesi hedefleniyor.

Gazete dağıtımının artık bu araçlarla yapılacağını ifade eden Küçük Menderes Gazetesi Genel Koordinatörü İsmail Atahan Keçeci, "Çevre kirliliğinin önüne geçmek için böyle bir karar aldık. Amacımız, hem farkındalık oluşturmak hem de gelecek nesillerimize daha temiz bir dünya bırakmak. Ayrıca ülkemizde de görülmeye başlayan koronavirüs salgını nedeniyle virüsün hava yoluyla çalışma arkadaşlarımıza bulaşmasını önlemeyi amaçlıyoruz. Genel koordinatörlüğünü yaptığım Büyük Torbalı Gazetesi ve Doğuş Gazetesi'nde de aynı uygulamaya başladık" diyerek sözlerini noktaladı.

 

Onur Karagöz

Sende Yorumla...
Refik Görmüş     2020-03-28 Merhaba çok güzel fikir tebrik ederim güzel örnek bence (araçları kaça aldınız bende düşünüyorum bu araçlardan )yağmurda vs üstünün kapalı olması harika..Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğurduğu bebeği ölüme terk etti
Doğurduğu bebeği ölüme terk etti
Kavşakta çarpıştılar: 1 yaralı
Kavşakta çarpıştılar: 1 yaralı