Advert
Advert

"O hastane oraya olacak"

Küçük Menderes
test Bu içerik 1890 kez okundu.

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, AK Parti Kiraz İlçe Kongresi'nde konuşan Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar'ın açıklamalarına tepki göstermiş ve "İzmir, kendi değerlerine en uzaktakilere bile kin tutmaz. İzmir; sevginin, hoşgörünün kentidir. İzmir’in inandığı değerler içinde kin yoktur” diyerek Başkan Özçınar'ın dilinin iktidar dili olduğunu belirtmişti.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar'dan Murat Bakan'ın sözlerine yanıt gecikmedi ve sosyal medya hesabından cevap verdi. Özçınar, şu ifadeleri kullandı: "İzmir'de faaliyet gösteren bazı yerel internet gazetelerinin ve CHP'li sözde bölge milletvekillerinin benim ve arkadaşlarımın rantı olduğunu düşünerek yaptığı asılsız ve yalan haberlerini izledim, hem de üzülerek. Bugüne kadar devletin bir kuruşu boğazımdan haram lokma olarak geçmemiştir, geçmeyecektir de! Ben, o bazı CHP vekilleri gibi bir trilyonluk evlerden, toz görmeyen sokaklardan siyasete atılmadım. Ben, hayvan damlarından çıkarak babadan kalma yadigar iki göz odadan siyasete atıldım. Tüm hemşehrilerim rahat olsun, o hastane oraya olacak! Kiraz halkı kazanacak ve bu zihniyet kaybedecek.

"Kiraz'ın hakkını savunduğumuz için..."

CHP zihniyeti, anlaşılan milletin temel sorun ve ihtiyaçları ile çiçek böcek işlerini bir türlü ayırt edemeyecek. Halkın önceliklerini es geçecek, yapılan işe de taş koyacak gibi görünüyor. Kiraz'ın yolunu dahi bilmeyen sözde milletin vekilleri; hastane projemizi durdurma kararını kendilerinin aldırdığını unutup Kiraz'ın hakkını savunduğumuz için bizi kindarlıkla suçlamışlar! Çok yazık! Bunu Karabağlar'da üniversite projesi için de yaptılar! İşleri güçleri durdurmak ve baltalamak olanlar, aynı zamanda bu şehre hiç bir yatırım yapmadan borçlanan, kredi çekenlerse durup düşünmek lazım!

"Haklı mücadelemiz devam edecek"

İzmirlinin mallarını, 202 taşınmazını hiçbir açıklama yapmadan satan, hiçbir iş yapmayıp demagojiden medet uman kendileri! Yaşadığım babadan kalma köy evini bize rantçı diyenlerin yaşadıkları yere milyon verseler değişmem! Üretme kabızlığının tedavisi yok! Tek bildikleri laf ebeliği! Tekrar ediyorum; Kiraz halkı eninde sonunda hastanesine kavuşacak.  Haklı mücadelemiz devam edecek!"

Onur Karagöz

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatına tepki gösterdi
Patates ithalatına tepki gösterdi
Kitap alana dondurma bedava
Kitap alana dondurma bedava