Advert
Advert

Ödemiş Ticaret Odası Söke'ye çıkarma yaptı

Ödemiş Ticaret Odası Söke'ye çıkarma yaptı
Ödemiş Ticaret Odası Söke'ye çıkarma yaptı Küçük Menderes
test Bu içerik 630 kez okundu.

Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, Meclis Başkanı İbrahim Sürav ve Başkan Vekili Nuri Yaşayan, Söke Ticaret Borsası ve Söke Ticaret Odası'nı ziyaret etti. Ödemiş Ticaret Odası heyeti, ilk olarak Söke Ticaret Borsası'na gitti. Söke Ticaret Odası Meclis Başkanı Veysel Kara ve Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay'ın da bulunduğu borsa ziyaretinde Ödemiş heyetini Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel ve Genel Sekreter Hülya Erman Aydoğan karşıladı. Borsada pamuk analiz laboratuarı, zeytinyağı analiz laboratuarı ve buğday analiz laboratuarının tanıtımı yapılırken Söke ticareti ve üyelere yapılan hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Fikir alışverişinde bulundular

Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, Meclis Başkanı İbrahim Sürav ve Başkan Vekili Nuri Yaşayan, borsa ziyareti sonrasında Söke Ticaret Odası'na geçti. Burada Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay ve Meclis Başkanı Veysel Kara başta olmak üzere Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri ile bir araya gelen Ödemiş Ticaret Odası heyeti, ticaret odalarının faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Kemalpaşa evlerine gezi

Daha sonra Söke Ticaret Odası, konuklarına Söke'nin tarihi Kemalpaşa Mahallesi evlerini gezdirdi. Bu gezide Söke Belediyesi Arkeoloğu Sezgin Sukayar rehberlik ederken Söke'nin tarihi ve kültürel yapısı ile ilgili bilgiler verildi.

Büşra Boyar

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Veriler düşük açıklanıyor gibi geliyor"
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi