Advert
Advert

Çırpı'nın son şansı

Çırpı'nın son şansı
Çırpı'nın son şansı Küçük Menderes
test Bu içerik 611 kez okundu.

15 Eylül 2019 tarihinde başlayan ve 9 Şubat 2020 tarihinde sona eren İzmir 1. Amatör Küme'de direkt düşen sekiz takım belli olurken lige veda edecek diğer dört takım ise hafta sonu oynanacak maçlarla belli olacak.

A Grubu'nda Küçük Çiğli Gençlikspor,  B Grubu'nda Yeşiltepespor, C Grubu'nda Altınırmakspor, D Grubu'nda Naldökenspor, E Grubu'nda Çayırlıbahçespor, F Grubu'nda Efelergücü, G Grubu'nda Kozağaçspor ve H Grubu'nda ise Selçuk Efesspor takımları bir alt lige düşerek 2020-2021 sezonunda 2.Amatör Lig'de mücadele edecek.

Kaybedenler düşecek

15-16 Şubat tarihlerinde oynanacak dört maç sonrasında dört takım daha 1. Amatör Lig'e veda ederek 2.Amatör Lig'e düşecek. Buna göre 15 Şubat Cumartesi günü saat 16.00'da Bornova İlçe Stadı'nda Zübeyde Hanım Koleji Çamdibi Altınokspor ile Kemalpaşa 1923 takımları karşı karşıya gelecek.

Rakip Fırat Seyhangücü

16 Şubat Pazar günü ise tüm maçların başlangıç düdükleri, saat 14.00'te çalınacak. Çırpı Doğanspor, Menderes Sahası'nda Buca temsilcisi Fırat Seyhangücü ile oynayacak. Karşıyaka Efsaneler Sahası'nda Çamkulespor- Karabağlar Cennetçeşme ve Çiğli Güzeltepe Sahası'nda ise Çakmaklıspor- Onur Gençlikspor maçları da var.

Şazenuş Keskin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yardım kampanyasına destekler artıyor
Yardım kampanyasına destekler artıyor
Çakırağa Konağı misafirlerine hazırlanıyor
Çakırağa Konağı misafirlerine hazırlanıyor