Advert
Advert

Sınav Koleji bursluluk sınavına rekor katılım

Sınav Koleji bursluluk sınavına rekor katılım
Sınav Koleji bursluluk sınavına rekor katılım Küçük Menderes
test Bu içerik 1367 kez okundu.

Ödemiş'in parlayan özel eğitim kurumlarından Sınav Koleji, hafta sonunda bursluluk sınavı gerçekleştirdi. İki günde yapılan sınavlara toplam 2000 gibi oldukça yüksek sayıda öğrenci katıldı. İki gün boyunca sabah ve öğleden sonra yapılan sınavlara her sınıf düzeyinde rekor katılımlar olduğunu belirten Sınav Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kara, yapılan bursluluk sınavına gösterilen ilgi ve Sınav Koleji'ne gösterilen güvenden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kara, sözlerine şöyle devam etti: "Sınav Eğitim Kurumları; felsefesi, hedefleri, renkleri, sloganları, reklamları, tanıtımı ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ülkenin en fazla öğrencisine sahip sayısız tüketici kalite ödüllerine hak kazanmış yaygın öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir markadır. Açılan her kurum, Sınav Eğitim Kurumları'nın gücüne güç katmaktadır. 2009 yılında Ödemiş'te Sınav Dergisi Dershanesi olarak yola çıktığımız kurumumuz, 2015-2019 eğitim öğretim yılları arasında Sınav Temel Lisesi olarak devam etti. 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'nda ise büyüyen ve güçlenen kadromuzla birlikte Kiraz yolu üzerindeki 10.460 metrekare alana sahip kampüsümüzde Sınav Koleji Ortaokulu, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Öğrencileri kapıda karşıladılar

28 yıllık eğitim birikimi ve Türkiye'de 400'e yakın şubesi ile eğitim faaliyeti yürüten Sınav Koleji olarak 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı için okula kabul ve bursluluk sınavımızı 11-12 Ocak tarihlerinde başarı ile tamamladık. İki gün boyunca kendi sınıf düzeylerine sınava giren öğrenciler, müfredat dahilinde işledikleri konulardan çıkan sorular ile karşılaştı. Özenle hazırlanan organizasyonda sınava girecek öğrencilerin sınıflarının rahatça bulabilmeleri için öğretmenler, öğrencileri bahçede karşıladı. Karıştırmadan ve zaman kaybetmeden öğretmen eşliğinde sınıflarına ulaşan öğrenciler, heyecanlı bir şekilde testlerini çözerken öğrencilerini bekleyen veliler de okul kampüsümüzde gezerek bahçede onlar için hazırlanan bekleme salonlarında keyifli vakit geçirdiler."

Sonuçlar cumartesi açıklanacak

Levent Kara, son olarak şunları söyledi: "Gözü yükseklerde olanlar için yapılan ve iki günde toplam sekiz seansla 2000 öğrencinin katıldığı sınavımızın sonuçları, 18 Ocak Cumartesi günü açıklanacak. Eğitim sektörünün amiral gemisi olarak büyük bir organizasyonu başarıyla tamamlamanın haklı gururuyla sınava yoğun katılım gösteren siz değerli öğrencilerimiz ve velilerine, sınavda emeği geçen yöneticilerimizden Ortaokul Müdürü Seçil Keser'e, Anadolu Lisesi Müdürü Uğur Keser'e ve Fen Lisesi Müdürümüz Hasan Gümüş'e, değerli öğretmenlerimize ve personelimize çok teşekkür ederiz. Bu günün mutlu ve başarılı çocuklarının yarının üretken ve saygın bireyler olacağına yönelik inancımız ile yeni eğitim öğretim yılına kapılarımızı açtık. 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'nın sağlık ve mutluluk getirmesini diliyoruz."

Büşra Boyar

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barankoğlu Tavukçuluk hizmete girdi
Barankoğlu Tavukçuluk hizmete girdi
Traktör ile motosiklet çarpıştı
Traktör ile motosiklet çarpıştı