Advert
Advert

Yol değil köstebek yuvası

Yol değil köstebek yuvası
Yol değil köstebek yuvası Küçük Menderes
test Bu içerik 728 kez okundu.

Torbalı ilçe merkezindeki yollardaki çukurlar, araç sürücülerinin kabusu haline geldi. Her mahallede görmeye alışık olduğumuz çukurlar nedeniyle araçları hasar görenlerin sayısında ciddi artış olduğu gözlemlendi.

Tepeköy, Muratbey, Ertuğrul, Alpkent ve Torbalı mahallelerinde her gün yüzlerce aracın geçtiği yollarda zaman içerisinden gerekli onarımların yapılmamasından dolayı çökmeler meydana gelmeye başladı. Yollardaki çökmelerin yanı sıra doğalgaz, elektrik, su hatlarında yapılan onarımlarla kazılan yollarda çukurlar meydana geliyor. Çukurlar ve yollardaki bozulmalar, bazı caddelerde araçların ilerlemesini zorlaştırır hale getirdi. Yoldaki bozulmalar sebebiyle arabalarında çeşitli hasar geldiğini fark eden sürücüler ise tamircilerin yolunu tutuyor. Arabalarda yoldaki çukurlardan kaynaklanan maddi hasarların 300 ile 1000 lira arasında değiştiği kaydedildi.

Arabalarda maddi hasar oluşuyor

Araç sürücülerinin korkulu rüyası haline gelen bozuk yollar yağmurlu havalarda da vatandaşları ve esnafı canından bezdiriyor. Yağmur sularıyla göller oluşurken farklı noktalardaki yollarda çamur deryasına dönüyor. Yoldaki çukurlara isyan eden isimlerden olan Samet Özver, "İlçemizdeki yollarda sorunlar ne yazık ki bitmiyor. Yağmurlu havalarda çamurun içinde yürümek zorunda kalıyoruz. Özellikle İZBAN Tepeköy durağının olduğu yoldaki durum içler acısı. Yetkililer en kısa zamanda sesimizi duysun ve mahalle, cadde, sokak ayırt etmeden bu çilemizi sonlandırsın" diyerek sözlerini noktaladı.

Haber Merkezi

 

Sende Yorumla...
AYDIN ERTOP     2020-01-08 bu yol ne olacak. bizim köyün yollarının yanında duble yol gibi. siz hiç kerpiçlik kızılca veliler yoluna gidip haber yaptınız mı? aktaş barajı havzasındaki yok 8 senedir ne halde gidin bakın haber yapın.

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barankoğlu Tavukçuluk hizmete girdi
Barankoğlu Tavukçuluk hizmete girdi
Traktör ile motosiklet çarpıştı
Traktör ile motosiklet çarpıştı