Advert
Advert

"Takipçisi olacağız”

Küçük Menderes
test Bu içerik 759 kez okundu.

Ödemiş Kent Konseyi Kadın Meclisi, geçtiğimiz gün eşi İbrahim Tekin tarafından şiddete uğradığı iddiasıyla hastaneye kaldırılan Filiz Tekin adına basın açıklamasında bulundu. Kadın Meclisi’nin açıklamasında şu cümleler yer aldı: "İlçemiz Çaylı Mahallesi'nde meydana gelen müteessir olayda Filiz T.'nin sağlık durumunun kötüye gittiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Mağdur kadın, yaşadığı olay nedeniyle Ödemiş Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştır ve daha sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisine devam edilmektedir. Yaşanan vahim olay sonucunda Filiz T.’nin hayati tehlikesi devam etmektedir.
 

Ödemiş Kent Konseyi Kadın meclisi olarak ilçemizde meydana gelen son derece üzücü olayı kınıyoruz. Basına yansıyan bu şiddetin takipçisi olacağız; olayı tüm boyutları ile ele alarak mağdureye gerekli hukuki, maddi ve manevi desteği vereceğiz.
 

Kadın Meclisi olarak, kadına ve çocuğa yapılan her türlü şiddet karşısında sessiz kalmayacağımızı bu olaydan başlayarak şiddet olaylarında şiddet uygulayanların karşısında ve mağdur yanında yer alacağımızı basına ve kamuoyuna duyururuz."

 

Ece Köseoğlu

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Eriş başkanım olanları seyrediyor, lütfen siz de seyretmeyin"
Aynı kurulda yanıt verdi
Aynı kurulda yanıt verdi