Advert
Advert

Artı Doğalgaz gönülleri ısıttı

Artı Doğalgaz gönülleri ısıttı
Artı Doğalgaz gönülleri ısıttı Küçük Menderes
test Bu içerik 801 kez okundu.

Ödemiş’te bulunan Artı Doğalgaz ve Mekanik Tesisat Firması ortakları Arif Basmacı, İbrahim Basmacı ile Ali Ayyıldız, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında gönülleri ısıtacak bir projeye imza attı.

Firma ortakları, farkındalık yaratmak amacıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında iki engelli ailenin evine ücretsiz doğalgaz tesisatı döşedi. Konuyla ilgili açıklama yapan Arif Basmacı, “Biz, bu projeyi bir ailenin evine ücretsiz doğalgaz tesisatı yaparak geçen yıl başlatmış olduk. Bunun dışında devam eden farklı sosyal sorumluluk projelerimizde bulunuyor. Ödemiş’teki iki ailemizin yanı sıra İzmir’de bulunan şubemiz kapsamında orada da iki ailenin evine ücretsiz doğalgaz tesisatı döşedik. Arkadaşlarımın fikriyle 3 Aralık’a kadar iki ailemizin doğalgaz tesisatlarını döşeyerek gazını açmış bulunduk. Yapmış olduğumuz bu projeyi sahip olduğumuz sağlığımızın ve varlığımızın şükrü olarak görüyoruz. Elimizde olanı paylaşmakta hepimizin sorumluluğu ve görevi. Bu gibi çalışmalara ileriki dönemlerde de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ortaklarla bir araya gelen Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ise Artı Doğalgaz ve Mekanik Tesisat ortakları adına, ”İlçemde böyle bir güzelliği yaşattıkları için çok teşekkür ederim” cümlelerini kullandı.

Ece Köseoğlu 

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trafodaki kıvılcım panik yarattı
Trafodaki kıvılcım panik yarattı
"İkinci bir emre kadar seferler açılmayacak"