Advert
Advert

Ödemişli Fenerbahçeliler İzmir'de başkanla buluştu

Ödemişli Fenerbahçeliler İzmir'de başkanla buluştu
Ödemişli Fenerbahçeliler İzmir'de başkanla buluştu Küçük Menderes
test Bu içerik 318 kez okundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu üyeleri, sarı lacivertli kulübün başlattığı ve 31 Aralık'ta sona erecek Temsilci Üyelikten Kongre Üyeliğine Avantajlı Geçiş Kampanyası'ndan yararlanan İzmirli üyelerle bir araya geldi.

 

İzmir Ticaret Odası'nda gerçekleşen buluşmada açılış konuşmasını Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Zeynep Becan yaptı. Becan, kampanyanın sona ermesine bir ay kaldığını ve daha fazla katılım beklediklerini belirterek daha demokratik ve katılımcı bir Fenerbahçe için temsilci üyelerine kongre üyeliğine geçmeleri çağrısında bulundu. Becan, İzmirli üyelerin kampanyaya gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını dile getirdi. 
 

"Sayıyı artırmak istiyoruz"


Ardından Başkan Ali Koç, üyelere rozetlerini taktı ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Yeni kongre üyeleri, kulübün başlattığı avantajlı kampanyadan tüm temsilci üyelerin yararlanması gerektiğini vurguladı. Organizasyonun sonunda bir konuşma yapan Koç, kongre üyeliğine geçen isimlere teşekkür ederken bu sayıyı daha da artırmak istediklerini ifade etti.

 

Başkan Koç'a özel hediye

 

Etkinliğe Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Levent Ergin'in yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Caner Yahyaoğlu, Ali Birlik, İlhan Yıldız, Recep Yalçıner, Özcan Eğridere, İsmet Nart, Mehmet Canatan, Halil Akgün ile Ahmet Yumrutaş'ın yanı sıra lösemi hastası küçük taraftar Yakup Fidan da katıldı. Ödemişli Fenerbahçeliler, Başkan Ali Koç'a efe olarak tasvir edildiği bir tablosunu hediye ettiler.

 

İlker Özekli

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Meclisi bugün toplanıyor
Belediye Meclisi bugün toplanıyor
Köpeklerin toplatıldığını iddia etti
Köpeklerin toplatıldığını iddia etti