Advert
Advert

Noter Onaylı Tercüme Hizmetleri

Noter Onaylı Tercüme Hizmetleri
Noter Onaylı Tercüme Hizmetleri Küçük Menderes
test Bu içerik 10000 kez okundu.

Gerek uluslararası gerek yurt içi tercüme işlemlerinin yasal kabul edilmesi ve geçerliliği için yeminli tercüme hizmeti yeterli gelmemektedir. Bundan dolayı tercümenizin geçerli sayılabilmesi için birde noter onayı gerekmektedir. Birçok kamu kurumu ve önemli kurumsal firmalar yalnızca noter tarafından onaylı tercüme kabul etmektedir.

Bu kapsamda noter onaylı tercüme işlemleri;

  • Uluslararası anlaşmalar,
  • Mahkeme belgeleri,
  • Boşanma talepleri,
  • Kefillik durumları,
  • Kamu kurumlarının istediği belgeler gibi tercüme işlemleri için talep edilmektedir.

Noter Onaylı Tercüme Nasıl Gerçekleştirilir?

İlgili kurum tarafından noter tasdikli tercüme talep edildiğinde izleyeceğiniz adımlar şu şekilde olmaktadır. Öncelikle noter onayı alabilmeniz için yeminli tercüme hizmetinden faydalanmanız gerekmektedir. Eğer size belirli bir noterden onaylı belge istendiği söylenmişse ilgili noter ile anlaşması bulunan tercüme ofisinden işlem yapmanız gerekmektedir. Sadece yeminli tercüme işlemleri noter onayı alabilmektedir.

Kurumlar tarafından geçerli sayılan çeviriler noter onaylı tercüme olmaktadır. Bundan dolayı yeminli tercüme hizmeti alarak noter onayı almanız gerekmektedir. Bu hizmetler için talep edilen ücret metin içeriği, dili ve türüne göre değişim göstermektedir. https://metropoltercume.net/noter-onayli-tercume/ sayfası noter onaylı tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturuyor.

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatına tepki gösterdi
Patates ithalatına tepki gösterdi
Kitap alana dondurma bedava
Kitap alana dondurma bedava