Advert
Advert

"STK'ların katkısı çok önemli"

Küçük Menderes
test Bu içerik 442 kez okundu.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, dün makamında önce Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği Başkanı Celal Uysal ile yönetim kurulu üyelerini, daha sonra da Ödemiş Fotoğraf Sanatı Derneği (ÖFSAD) Başkanı Ruhi Ödev ile dernek yöneticilerini ağırladı.

Ziyaretler hakkında bilgi veren Başkan Eriş, "Evimiz Ödemiş için atacağımız adımlarda, geliştireceğimiz çözümlerde sivil toplum kuruluşlarının fikirleri ve katkısı çok önemli. Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği ile Ödemiş'i konuştuk. Bölgemiz için heyecanla çalışmalarına başlayan Küçük Menderes Gıda Üreticileri Derneği Başkanımız Sayın Celal Uysal ve değerli yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyor, ziyaretleri için teşekkür ediyorum. 

Eşsiz karelerle kentimizin tanıtımına büyük katkılar sunan Ödemiş Fotoğraf Sanatı Derneği (ÖFSAD) yönetimimizin ziyaretinden de büyük mutluluk duydum. Gelecek adına heyecan verici çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Dernek Başkanımız Sayın Ruhi Ödev ve değerli yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Büşra Boyar

 

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barankoğlu Tavukçuluk hizmete girdi
Barankoğlu Tavukçuluk hizmete girdi
Traktör ile motosiklet çarpıştı
Traktör ile motosiklet çarpıştı