Advert
Advert

Ödemiş İlçe Emniyeti'nden uyuşturucuya geçit yok

Ödemiş İlçe Emniyeti'nden uyuşturucuya geçit yok
Ödemiş İlçe Emniyeti'nden uyuşturucuya geçit yok Küçük Menderes
test Bu içerik 770 kez okundu.

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçede uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslar ile mücadele kapsamında iki ayrı olaya müdahale edildi. Narkotik ve Kaçakçılıkla Organize Mücadele grup amirlikleri tarafından M.E. isimli şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığı yönünde bilgiler elde edilmesi üzerine yapılan araştırmalar ve tespitler sonucu operasyon gerçekleştirildi. Bu operasyonda M.E.'nin ikametinde F.S., A.K. ve E.K. isimli şahısların olduğu görülürken ikamette ve şahısların üzerinde yapılan aramalarda 481 gram esrar, 5.62 gram metamfetamin ile bong diye tabir edilen uyuşturucu içiminde kullanılan düzenek ele geçirildi.

Soruşturmalar devam ediyor

Şüpheliler F.S., A.K. ve E.K. isimli şahıslar hakkında Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak suçundan, M.E. hakkında ise Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçundan işlemler yapıldı. Şahısların tahkikatları devam ediyor.

Öte yandan Çevik Kuvvet Grup Amirliği devriye timlerince durumundan şüphelenilerek durdurulan A.G. ve O.D.'den ise birer içimlik esrar bulundu. Bu şahıslar hakkında da soruşturma sürüyor.

 

Onur Karagöz

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trafodaki kıvılcım panik yarattı
Trafodaki kıvılcım panik yarattı
"İkinci bir emre kadar seferler açılmayacak"