Advert
Advert

Esnaf Meclisi Başkanı Necati Gülgen oldu

Esnaf Meclisi Başkanı Necati Gülgen oldu
Esnaf Meclisi Başkanı Necati Gülgen oldu Küçük Menderes
test Bu içerik 804 kez okundu.

 

Ödemiş Kent Konseyi Engelli Meclisi Genel Kurulu'nun ardından meclis seçimleri, Esnaf Meclisi ile devam etti. Pazartesi akşamı eski otogar üstündeki Ödemiş Belediyesi Nikah Salonu’nda yapılan genel kurul sonucunda yedi kişilik Yürütme Kurulu seçildi.
 

Genel kurul, divanın oluşturulması ile başladı. Divana Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Selim Şahan ve Recep Yılmaz ile Ödemiş Marangozlar Odası Başkanı Nihat Kahya, oy birliği ile seçildi. Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Selim Şahan, divanın oluşturulmasından sonra yaptığı açılış konuşmasında esnaf meclisinin önemine değinerek, “Esnafımızın ortak sesi olması açısından Esnaf Meclisimizi önemsiyoruz. Dilerim Yürütme Kurulu'na seçilecek arkadaşlar, uyumlu bir çalışma ile Ödemiş’teki bazı sorunlara çözüm üretirler” dedi.

 

"Kentin ortak aklı ve vicdanıdır”

 

Selim Şahan’ın açılış konuşmasının ardından Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı da Kent Konseyi hakkında kısa bir bilgilendirme yaparak, “Kent Konseyi, bir kentin ortak aklıdır ve vicdanıdır. Biz, sorunlarımıza ne kadar sahip çıkarsak o kadar çözüm üretebiliriz. İlgili kurumlara yapacağımız önerileri meclisler ve çalışma grupları ile birlikte gerçekleştireceğiz. Çalışma grupları ve meclislerden gelecek önerileri ilgili kurumlara aktarıp uygun çözümler talep edeceğiz” cümlelerini kullandı.

 

Yeni yönetim belirlendi

 

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Seçimler için aday olan yedi kişi, Esnaf Meclisi Yürütme Kurulu'nu oluşturdu. Buna göre Esnaf Meclisi'nin yeni yürütme kurulu, şu isimlerden oluştu: Necati Gülgen, Mustafa Köksoy, Osman Gülcü, Hüseyin Döner, Muzaffer Yücepınar, İlyas Yaşan, Sadık Güllü.

 

Yürütme Kurulu üyeleri arasından Ödemiş Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Necati Gülgen, oy birliği ile Esnaf Meclisi’nin başkanı seçildi. Seçimlerin ardından bir konuşma yapan Necati Gülgen, kendisine bu görevi layık gören arkadaşlarına teşekkür ederek el birliği ile güzel fikirlerin oluşması için çaba sarf edeceklerini söyledi.

 

Ece Köseoğlu

 

 

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barankoğlu Tavukçuluk hizmete girdi
Barankoğlu Tavukçuluk hizmete girdi
Traktör ile motosiklet çarpıştı
Traktör ile motosiklet çarpıştı