Advert
Advert

İstanbul Çiğköfte hizmete açıldı

İstanbul Çiğköfte hizmete açıldı
İstanbul Çiğköfte hizmete açıldı Küçük Menderes
test Bu içerik 2209 kez okundu.

İstanbul Çiğköfte, yoğun bir davetli topluluğunun katılımıyla Ödemiş halkının hizmetine açıldı. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen açılışa Ödemiş Belediyesi Başkan Yardımcısı Özay Kaptan, MHP’li Belediye Meclis Üyesi Derya Coşkun, MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz ve ilçe teşkilatı ile AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta ile ilçe teşkilatı da katıldı.

İstanbul Çiğköfte’nin sahibi Nağme Ekiz’i dostları da yalnız bırakmadı. Anafartalar Mahallesi Marmara Caddesi No: 21’de açılışı gerçekleştirilen İstanbul Çiğköfte’nin sahibi Nağme Ekiz, şunları söyledi: ”Çiğ köfte ile Ödemiş’e hizmet vermeye başladım ancak ileriki dönemlerde farklı projelerim de olacak. Hijyenik, samimi bir ortamda çiğ köfte yemek isteyen tüm vatandaşlarımızı dükkanımıza bekliyorum.”

Davetlilere ikram veren işletme, kapının önünde vatandaşlara lokma dağıttı. İstanbul Çiğköfte’de çiğköfte dürüm ile ayran beş lira, ayransız çiğ köfte dürüm ise dört lira. Bir kilogram çiğköfte 35, 800 gram çiğköfte 28, 600 gram çiğ köfte 21, 400 gram çiğ köfte 14, 200 gram çiğ köfte ise 7 lira. Ekiz, paket servislerinin de olduğunun altını çizerek, ”Müşterilerimiz 0 534 547 70 02 numaralı telefondan sipariş verebilirler” şeklinde konuştu.

Ece Köseoğlu 

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş'in gurur kaynağı oldular
Ödemiş'in gurur kaynağı oldular
Başkan Eriş, TV9 İzmir'in konuğu oldu
Başkan Eriş, TV9 İzmir'in konuğu oldu