Advert
Advert

Minik Ayten’i ziyaret ettiler

Minik Ayten’i ziyaret ettiler
Minik Ayten’i ziyaret ettiler Küçük Menderes
test Bu içerik 532 kez okundu.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Lösemili Çocuklar Haftası'nda bu hastalıkla mücadele eden Ayten Oruç'u Umurbey Mahallesi'ndeki evinde ziyaret etti.  Geçtiğimiz yıl Nisan ayında lösemi teşhisi konulan ve o tarihten bu yana tedavisi devam eden Kazım Oruç (31) ile Emine Oruç (29) çiftinin büyük kızı Ayten'in daha önce doğum günü partisine katılan Başkan Eriş, bu kez Lösemili Çocuklar Haftası'nda Oruç’u ziyaret etti.

 

Umurbey Mahalle Muhtarı Hatice Çavdar’ın da bulunduğu ziyarette Mehmet Eriş’in eşi Selma Eriş, kızı Ezgi Eriş, Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan ile Belediye Meclisi üyeleri de vardı. Eriş, Oruç ailesinin Yunus Emre Caddesi'ndeki evinde gerçekleştirdiği ziyaretinde Ayten'in daima yanında olduklarını belirtti. Eriş, ziyaret sırasında Ayten'e çeşitli hediyeler de verdi.

 

Doğum gününü de kutlamıştı

 

Geçtiğimiz günlerde doğum günü olan Ayten için kutlamalar kapsamında tüm mahalleli seferber olmuştu. Balonlarla süslenen cadde, ulaşıma kapatılmıştı. Başına elbisesine uygun pembe peruk takılan Ayten, mahalle sakinlerinden oluşan orkestranın müziğiyle gönlünce eğlenmişti. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve eşi Selma Eriş de etkinliğe katılmıştı. Başkan Eriş, gecede minik Ayten'le dans ederek ona moral vermişti.

 

Ece Köseoğlu

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pandemi günlerinde Ödemiş dayanışması
Pandemi günlerinde Ödemiş dayanışması
Afetzede çiftçiye destek çağrısı
Afetzede çiftçiye destek çağrısı