Advert
Advert

AK Parti'den yazarımıza ziyaret

AK Parti'den yazarımıza ziyaret
AK Parti'den yazarımıza ziyaret Küçük Menderes
test Bu içerik 601 kez okundu.

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta, köşe yazarımız Mehmet Şahan'ı Kaymakçı’daki iş yerinde ziyaret etti. AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Karşıyaka’nın da bulunduğu ziyarette Ödemiş gündemindeki çeşitli konular değerlendirildi. Nezaket ziyareti çerçevesinde gerçekleşen sohbette özellikle Ödemiş Belediyesi tarafından satışa çıkarılan taşınmazlar ele alındı. Delibalta, Mehmet Şahan'ın konu ile ilgili yazdığı köşe yazısını gündeme getirerek yazıda eksik bilgilenme ve değerlendirme olduğunu söyledi.

 

Başkan Delibalta, “Parti olarak amacımız, Ödemiş'in ve Ödemişlinin hakkını korumaktır. Taşınmazların satışı konusunda ret kararı verirken tavrımız, satışa karşı olmamızdan kaynaklanmadı. Parti olarak daha önce satılmasına karar verdiğimiz yerlerin satılmasına karşı olmamız söz konusu olamaz fakat satış kararı alınmış 1600 küsur yer varken yeni yerler aramanın mantığını çözemedik. Bunda kasıt aramak istemiyoruz ama nedenini de bilmek istiyoruz. Öte yandan sık sık Ödemiş Belediyesi'nin önceki dönemden gelen borçları gündeme getiriliyor. Biz, parti olarak bu borçların hangi yatırımlardan veya harcamalardan kaynaklandığının açıklanması istiyoruz. Ödemiş halkının bunu bilmeye hakkı var diye düşünüyoruz. Bunun içine beldelerden gelen borçlar da eklenmeli” dedi.

 

Yazarımız Mehmet Şahan da ziyaretleri dolayısıyla Delibalta ile Karşıyaka’ya teşekkür ederek, “Ben, doğru bildiklerimi köşemde yazarım. Bu çerçevede bana aktarılan bilgileri köşemde dile getirmekten de çekinmem” şeklinde konuştu.

 

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatına tepki gösterdi
Patates ithalatına tepki gösterdi
Kitap alana dondurma bedava
Kitap alana dondurma bedava