Advert
Advert

Ödemiş Ticaret Borsası'na denetimde tam not

Ödemiş Ticaret Borsası'na denetimde tam not
Ödemiş Ticaret Borsası'na denetimde tam not Küçük Menderes
test Bu içerik 816 kez okundu.

Ödemiş Ticaret Borsası, Akreditasyon Belge Yenileme Denetimi'ni başarı ile tamamladı. Borsa ve odaların kurumsal kapasitesinin arttırılarak üyelerine sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 12. Dönem Akreditasyon Süreci'ne dahil olan Ödemiş Ticaret Borsası'na yönelik Akreditasyon Belge Yenileme Denetimi, geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Denetimde Ödemiş Ticaret Borsası Akreditasyon İzleme Komitesi üyeleri de hazır bulundu.

"Ekip çalışmasıyla başardık"

Konu ile İlgili Borsa Yönetim Kurulu Başkanı A.Latif Aka, "Akreditasyon Belge Yenileme Denetimimizi başarı ile tamamladık. Denetim, Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri A.Ş. Denetçisi Sayın Özlem Bocutoğlu tarafından gerçekleştirildi. Bu işi bir ekip çalışması ile yaptık. Akreditasyon İzleme Komitemiz, meslek komitelerimiz, meclisimiz, yönetim kurulumuz, personelimiz ve danışman firmalarımız ile hep beraber çalışarak konuyu sahiplendik. Amaç, kurumlarımızı sürekli geliştirmektir.

"Beş yıldızlı hizmete devam"

Aralık 2016 döneminde yapılan denetimde akredite borsa olmuştuk. Ödemiş Ticaret Borsası üyeleri, beş yıldızlı hizmet almaya devam edecekler. 2020 yılı içersinde düzenlenecek olan sertifika töreninde söz konusu akreditasyon belgesini yenilemiş olacağız. Üyelerimize, kurumumuza ve camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Şazenuş Keskin

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatına tepki gösterdi
Patates ithalatına tepki gösterdi
Kitap alana dondurma bedava
Kitap alana dondurma bedava