Advert
Advert

İstanbul Maratonu’nda Ödemiş için koşacak

İstanbul Maratonu’nda Ödemiş için koşacak
İstanbul Maratonu’nda Ödemiş için koşacak Küçük Menderes
test Bu içerik 978 kez okundu.

Ödemiş Belediyesi çalışanlarından Nurettin Zafer, Ödemiş’i yarın 41.’si düzenlenecek İstanbul Maratonu’nda temsil edecek. Katıldığı son iki yarıştan da derece ve madalya ile dönen Zafer, İstanbul Maratonu’nda da kentin adını duyurmak istediğini belirtti.

 

Ödemiş Belediyesi Ahrandı Aile Restoranı çalışanlarından Nurettin Zafer, 41. İstanbul Maratonu’nda 45-49 yaş grubunda Asya kıtasından Avrupa kıtasına koşacak. 6 Ekim’de Gelibolu Yarı Maratonu’nda genel klasmanda 27., kendi yaş grubunda 2. olan, 20 Ekim’de de RunAydın 10 kilometre koşusunda genel klasmanda 31., kendi yaş grubunda 3. olarak Ödemiş’e madalya getiren Zafer, yarınki 41. İstanbul Maratonu için hazırlıklarını tamamladı.

 

"Ödemiş'in adını duyurmak istiyorum"

 

İstanbul’da maratonu bekleyen 46 yaşındaki sporcu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na efe heykeli ve Ödemişspor atkısı armağan etti. Ödemiş formasıyla derece hedeflediğini söyleyen Zafer, “Son iki yarışımda kürsüye Ödemişspor atkısı ile çıkmanın mutluluğunu yaşadım. Daha önce de katıldığım Uluslararası İstanbul Maratonu’nun bu yılki ayağında derece elde edip Ödemiş’in adını duyurmak istiyorum.

 

İmamoğlu'ndan Ödemiş'e selam

 

Yarışlar öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na kentimizin simgesi olan efe heykeli ve Ödemişspor'umuzun atkısını armağan ettim. Başkanımız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızda Ödemiş’teki 2000 kişilik zeybek gösterisinden çok etkilendiğini, emeği geçenleri kutladığını söyleyip Ödemişlilere selamlarını iletti. Yarışa hazırım, Ödemiş Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Eriş’in destekleriyle Ödemiş için koşacağım. Destekleri için Başkanımız Sayın Mehmet Eriş’e teşekkür ederim” dedi.

 

Büşra Boyar

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi köprü koruma altında
Tarihi köprü koruma altında
Tire'de arazi yangını
Tire'de arazi yangını