Advert
Advert

CHP Ödemiş'e 15 yeni üye

CHP Ödemiş'e 15 yeni üye
CHP Ödemiş'e 15 yeni üye Küçük Menderes
test Bu içerik 607 kez okundu.

Küçükören Mahallesi Muhtarı Hüseyin Yılmaz önderliğinde 15 mahalle sakini, CHP Ödemiş İlçe Teşkilatı’na üye oldu. Dün öğle saatinde gerçekleşen buluşmada CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis, ”Öncelikle Küçükören Mahallesi muhtarımıza ve onunla beraber üye olmak adına parti binamıza gelen herkese teşekkür ediyorum. Partimizin bu süreçte yeni gelen arkadaşlarımızla daha da büyüdüğünün ve daha da güçlendiğinin bir kere daha altını çizmek istiyorum. CHP’nin tarımla ve köylüyle ilgili doğru politikaları sayesinde bu arkadaşlarımız, bizi tercih etmiştir. Biz, bu arkadaşlarımızın tercihlerini çok doğru ve yerinde buluyoruz.

"Her zaman yanında ve destekçisiyiz"

Köylü arkadaşlarımız, üretim yapan her anlamda tarımsal kalkınmanın destekçisi olan arkadaşlarımız. Tarım ekonomisinin yanlışlarını biliyoruz. Arkadaşlarımızın son dönemlerde gelirleri oldukça azaldı. Ekonomik olarak köylü, sıkıntılı bir süreç yaşıyor. Son dönemde mazotta, elektrikte ve gübrede fiyat artışları çok yüksek. Biz, bu konuda CHP olarak köylümüzün her zaman yanında ve destekçisi olmaya devam ediyoruz” dedi.

”Birliği ve beraberliği sağlamak adına geldik”

”Köylü, milletin efendisidir” ilkesinin ve sözünün takipçisi olduklarını da belirten Halis, ”Bu ilkenin hayata geçirilmesinin mücadelesini veren de bir siyasi partiyiz. Bu bağlamda bugün aramıza yeni katılan Küçükören Mahallesi sakinlerine tekrardan 'Partimize hoş geldiniz' diyoruz. Bundan önce de buna benzer diğer mahallelerden katılımlar olmuştu. Bu katılımlarla partimiz, daha da büyüyor ve önümüzdeki süreçte daha da büyüyeceğiz” şeklinde konuştu.

Küçükören Mahallesi Muhtarı Hüseyin Yılmaz da şunları söyledi: ”Biz, bugün burada mahallemize daha çok hizmetin gelebilmesi ve birliği beraberliği sağlayabilmek adına geldik. 15 arkadaşımızla beraber CHP İlçe Teşkilatı’na üye olduk. Bu kararı hep beraber aldık.”

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pandemi günlerinde Ödemiş dayanışması
Pandemi günlerinde Ödemiş dayanışması
Afetzede çiftçiye destek çağrısı
Afetzede çiftçiye destek çağrısı