Advert
Advert

MHP Torbalı'dan lokma hayrı

MHP Torbalı'dan lokma hayrı
MHP Torbalı'dan lokma hayrı Küçük Menderes
test Bu içerik 434 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı Barış Pınarı harekatında şehit olan askerlerimiz ve sivil vatandaşlarımız için lokma hayrı gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Muhammet Oral, harekata destek verdiğini belirterek kısa bir açıklama yaptı.

Barış Pınarı Harekatı adı ile 9 Ekim 2019 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetleri ve Suriye Ulusal Ordusu grupları tarafından Suriye'nin kuzeyinde tek taraflı özerklik ilan eden Suriye Demokratik Güçleri'nin silahlı gücüne karşı Türkiye'nin başlattığı sınır ötesi askeri harekatın başladığı tarihten itibaren 702 PKK ve YPG'li terörist etkisiz hale getirildi. Operasyona ülke genelinde her kesimden destek verilirken Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı'ndan da harekatla ilgili destek mesaj verildi.

Vatandaştan yoğun ilgi

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı Barış Pınarı Harekatında şehit olan askerlerimiz ve siviller için belediye binası önünde lokma hayrı yaptı. AK Parti İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, AK Parti Torbalı Belediyesi Meclis Üyesi Özgür Erman Çağlar ve çok sayıda parti üyesi katılarak operasyona destek mesajı verdi. Lokma hayrına vatandaşın ilgisi yoğun oldu.

"Her zaman askerlerimizin yanındayız"

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Muhammet Oral, yaptığı açıklama operasyona verdikleri desteği vurgulayarak, "Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı olarak Barış Pınarı Harekatı'nda hainlerle savaşan askerlerimizin her zaman yanlarında olduğunu belirtmek istiyoruz. Savaş alanında şehit olan ve atılan roketlerle vefat eden sivil şehitlerimizin hayrına lokma döktürdük. Milliyetçi düşüncelerle kurulan partimizin adına vefat eden şehitlerimizin geride kalan ailelerine baş sağlığı diliyoruz. Şu an operasyondaki askerlerimizin de Allah yardımcı olsun" diyerek sözlerine nokta koydu.

Haber Merkezi

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pandemi günlerinde Ödemiş dayanışması
Pandemi günlerinde Ödemiş dayanışması
Afetzede çiftçiye destek çağrısı
Afetzede çiftçiye destek çağrısı