Advert
Advert

Ödemişli muhtarlar günlerini kutladılar

Ödemişli muhtarlar günlerini kutladılar
Ödemişli muhtarlar günlerini kutladılar Küçük Menderes
test Bu içerik 609 kez okundu.

19 Ekim Muhtarlar Günü kutlaması dolayısıyla dün Ödemiş Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu ile Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’e ziyarette bulundu.

Küçük Menderes Gazetesi ve TV9 İzmir’e özel konuşan Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, ”Muhtarlar Günü vesilesiyle muhtarlarımız, bizi ziyaret ederek çiçek takdim ettiler. Biz de kendilerine teşekkür ediyoruz. Görevlerinde başarılar diliyoruz. Her şeyden önce sağlık ve esenlik diliyoruz” dedi. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş de, ”Tüm arkadaşlarıma evlerinde, işlerinde kolaylıklar diliyorum. Gününüz hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Vatandaşa aşure dağıttılar

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in davetiyle İzmir’e gidecek 99 mahalle muhtarı, dün günlerini kutlamak adına önce ilçe protokolünü ziyaret etti. Ödemiş Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, protokole ziyaretlerinin ardından Ödemiş Muhtarlar Derneği’nin kurucularından 18 yıl dernek başkanlığı da yapan Cumhuriyet Mahallesi eski muhtarı Selahattin Okanoğlu ile Fehmi Yeniay’ın kabirlerini de ziyaret etti.

Muhtarlar, saat 14.30’da Hükümet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, Hükümet Meydanı’nda kürsüde yaptığı konuşmasında Barış Pınarı Harekatı’nda bulunan askerleri de anmayı unutmadı. Kutlamaya Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Ödemiş İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Altıntaş, İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç, İYİ Parti Ödemiş İlçe Teşkilat Başkanı Recep Yılmaz ile çok sayıda mahalle muhtarı da katıldı. Hükümet Konağı’nda gerçekleştirilen programın ardından muhtarlar, vatandaşa aşure dağıttı.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatına tepki gösterdi
Patates ithalatına tepki gösterdi
Kitap alana dondurma bedava
Kitap alana dondurma bedava