Advert
Advert

Ödemiş’te denetim sıklaştı

Ödemiş’te denetim sıklaştı
Ödemiş’te denetim sıklaştı Küçük Menderes
test Bu içerik 13659 kez okundu.

Ödemiş’te iki yıldır Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü görevi yapan Fatih Kiremitçi’nin İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanmasının ardından Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Mümin Sevgen’in çalışmaları, Ödemişliler tarafından beğeni topluyor. Vatandaş, sokak ve caddelerde rutin şekilde denetleme yapan polislerden memnuniyet duyuyor.

"Kendimizi güvende hissediyoruz”

Ödemiş’in belli noktalarında sıkılaşan denetimin farkına varan Ödemişliler, polislerin gece gündüz sokak ile caddelerde devriye gezmesinden memnun olduğunu söyledi. Konuyla alakalı açıklama yapan vatandaşlar şunları söyledi: ”Yeni müdürümüzün geldiği belli oluyor. Sokak ve caddelerde yürüyerek yanımızdan geçen polisleri gördükçe mutlu oluyoruz. Kendimizi çok daha güvende hissediyoruz. Konuyla alakalı sıkılaştırılan denetim için yeni İlçe Emniyet Müdürümüz ile mesai arkadaşlarına çok teşekkür ederiz.”

Trafiğin artan sorunu elektrikli bisiklet dediler

Denetimin sıkılaştırılmasının yanı sıra Ödemiş trafiği içerisindeki karmaşıklığın da giderilmesini isteyen vatandaşlar, "Trafiğin en büyük sorunlarından biri, elektrikli bisikletlerdir. Sesi olmayan bu araçlar, her an her yerde kazaya sebep olabilir. Bu durum, bizi korkutmaktadır. Konuyla alakalı emniyetimizin daha hummalı çalışmada bulunmasını arzu ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
Mustafa şaşmaz     2019-10-14 Yeni emniyet müdürümüze bu çalışmasından dolayı teşekkür ederim.
Nn     2019-10-14 Siz bide onu motor kullananlara sorun.
Selda     2019-10-13 Uzun zamandan beri elektrikli bisiklet kullanıyorum sorun bence biz bisiklet kullananlarda değil önüne gelen araba alıp kullananlarda asıl onlar dikkatli olsun saygılı ve dikkatli olmak lazım ama nerde herkes yarış yapiyo
Ferit urgan     2019-10-13 Ödemiş için yeni müdürümüz hayırlı olsun trafik konrolleri sıkça yapılması çok. Güzel insanlar daha huzurlu güvenli bir şekilde gezmesi alışveriş yapması insanlara bir güvence veriyor kendilerinden tesekur ederiz huzurlu bir Ödemiş olsun sivil polislerimiz gezerse iyi olur sayın müdürümüz ekibine sağlıklı günler dileriz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi köprü koruma altında
Tarihi köprü koruma altında
Tire'de arazi yangını
Tire'de arazi yangını