Advert
Advert

Yarıştaki başarısı sevinçle karşılandı

Yarıştaki başarısı sevinçle karşılandı
Yarıştaki başarısı sevinçle karşılandı Küçük Menderes
test Bu içerik 461 kez okundu.

Ödemiş’te düzenlenen 34. Geleneksel Rahvan At Yarışları'nda Beyşehir Belediyespor Atlı Spor Kulübünden Ali Poyraz'ın atı "Poyraz"ın küçük orta kategorisinde elde ettiği birincilik, Beyşehir'de sevinçle karşılandı.

Çaylı Mahallesi’nde Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ve Ödemiş Belediyesinin işbirliğiyle düzenlenen rahvan at yarışlarında Türkiye'nin değişik illerinden gelen 165 at ve binicisi kategorilerinde birinci gelebilmek için mücadele verdi. Yarışlarda küçük orta kategorisinde birincilik için yarışan binicisi Barış Yalçın olan Beyşehir Belediyesi Atlı Spor Kulübü'nden Ali Poyraz'ın atı Poyraz, gösterdiği performansıyla ipi göğüsleyerek birinci geldi. Poyraz, elde ettiği bu başarıyla Türkiye Şampiyonası’na da katılma hakkı elde etti. Yarışlarda Poyraz adlı atın sahibi Ali Poyraz ile diğer birinci olan atların sahiplerine Türk bayrağı, kupa ve para ödülleri düzenlenen törende verildi.

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Ödemiş’teki rahvan at yarışlarında Beyşehir'i başarıyla temsil ederek kategorisinde birinci gelen Poyraz adlı atın sahibi Ali Poyraz ile binicisi Barış Yalçın’ı tebrik etti.

Onur Karagöz

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Telafi eğitimi, 31 Ağustos'ta başlıyor
Telafi eğitimi, 31 Ağustos'ta başlıyor
"Bu hastalıkla milli birlik ve beraberlik içerisinde baş etmemiz gerekiyor"