Advert
Advert

Ödemiş Fuar Alanı sergiye hazırlanıyor

Ödemiş Fuar Alanı sergiye hazırlanıyor
Ödemiş Fuar Alanı sergiye hazırlanıyor Küçük Menderes
test Bu içerik 709 kez okundu.

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde 15. kez kapılarını açacak Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi öncesi Ödemiş Belediyesi Fuarı Alanı ve çevresinde yoğun bir hazırlık yapılıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi işbirliğiyle başlatılan kilit taş kaplama çalışmaları, fuar alanının ardından Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi yanındaki otoparkta devam ediyor.

 

9000 metrekarelik kaplama

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON ekiplerince sürdürülen çalışmalar çerçevesinde fuar alanı içerisinde 3500 metrekare, Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi yanındaki otoparkta da yaklaşık 5500 metrekare olmak üzere Ödemiş Belediyesi Fuar Alanı ve çevresinde yaklaşık 9000 metrekarelik kilit taş kaplaması yapılıyor. Çalışmalar, 17 Ekim’deki sergi açılışı öncesi tamamlanacak.

 

“Ödemiş’i daha da güzelleştirmek için”

 

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Evimiz Ödemiş’i daha da güzelleştirmek, halkımızın ortak kullanım alanlarındaki koşulları iyileştirmek üzere İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kentimiz açısından en önemli organizasyonlardan biri olan Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergimize ev sahipliği yapmadan önce fuar alanımızda ihtiyaç duyulan kilit taş çalışmalarımızı İzmir Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle tamamlıyoruz. Sergimiz, güzel bir ortamda üretici ve alıcının buluşmasına sahne olacak.

 

“Sorunlar ortadan kalkacak”

 

İZBETON ekiplerimiz, fuar alanımızın ardından Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisemizin yanındaki otoparkta da kilit taş kaplamalarını tamamlıyor. Fuar alanımıza hitap eden bu otoparkta toz ve çamur sorunu ortadan kalkacak. Çalışmalar, sergi öncesi tamamlanacak. İzmir Büyükşehir Belediyemize verilen bu önemli destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Büşra Boyar

 

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatına tepki gösterdi
Patates ithalatına tepki gösterdi
Kitap alana dondurma bedava
Kitap alana dondurma bedava