Advert
Advert

Dört farklı yenilgiye dört istifa geldi

Dört farklı yenilgiye dört istifa geldi
Dört farklı yenilgiye dört istifa geldi Küçük Menderes
test Bu içerik 751 kez okundu.

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup'ta Torbalıspor, sahasında Yalovaspor’a 4-0 mağlup oldu. Torbalıspor’un yöneticileri, maçtan sonra gözaltına alındı. Yöneticiler, "polisin tutumu nedeniyle" istifalarını açıkladı.
 

Devre arası öncesinde Torbalıspor’un golünü elle oynama gerekçesiyle iptal eden hakeme devre arası "Hoca, orada el mi var?" diyen Torbalıspor Başkan Vekili Adem Aksakallı, tribünden gözaltına alınmak istedi. Araya giren bir taraftarı da aynı şekilde gözaltına almak isteyen polisler, bu kez taraftarlarca engellenmeye çalışıldı.

 

"Maç izleyemez hale geldik"

 

Sene başından bu yana ceplerinden para vererek takımın yükünü çektiğini belirten Adem Aksakallı, Fatih Erkut, Onur Yalçın ve Mustafa Kuruoğlan, ekip aracına bindirilmek istendi. Bunu reddedip sahanın 100 metre yakınındaki İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne polis nezaretinde yürüyerek giden Torbalısporlu dört yönetici, "polisin tutumu nedeniyle" istifa ettiklerini açıkladı. Yöneticiler, “Sene başından beri harcadığımız para, çektiğimiz çile, verdiğimiz emeğe rağmen polisin bu tutumu nedeniyle istifa ediyoruz. Artık şehrimizde maç izleyemez hale geldik. Geçtiğimiz yıl başkanımız dahil onlarca taraftarımız hak mahrumiyeti aldı. Terörist değil yöneticiyiz. ‘Hakem, orada el mi var?’ demek, ne zamandan beri gözaltı gerekçesi? Kaymakamı ve yetkilileri göreve davet ediyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

İHA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatına tepki gösterdi
Patates ithalatına tepki gösterdi
Kitap alana dondurma bedava
Kitap alana dondurma bedava