Advert
Advert

Böyle "sevgi" olmaz olsun

Böyle
Böyle Küçük Menderes
test Bu içerik 2015 kez okundu.

Tire'de bir hemşire, barışma teklifini reddeden eski kocası tarafından sokak ortasında sekiz yerinden bıçaklandı. Ağır yaralanan iki çocuk annesi talihsiz kadın, ilk müdahalesi görev yaptığı hastanede yapıldıktan sonra İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Gözü dönmüş koca ise suç aleti ekmek bıçağını çöpe atıp olay yerinden yaya olarak kaçarken yakalandı. "Eşinizi niye bıçakladınız?" sorusuna “Çok sevdiğim için” yanıtını veren zanlı, polis tarafından gözaltına alındı.
 

İş çıkışında yanına geldi

 

İddiaya göre, Tire Devlet Hastanesi Yeni Doğan Servisi'nde hemşire olarak görev yapan iki çocuk annesi Fatma T. (39), sabah saatlerinde nöbetini bitirip Adnan Menderes Mahallesi'ndeki evine dönerken eski kocası Günay A.'nın (43) bıçaklı saldırısına uğradı. Eski eşiyle barışmak isteyen Günay A., eşinden ret yanıtı alınca çılgına döndü. Tire dışında yaşadığı öğrenilen koca, takip ettiği eşinin karşısına çıktı. Talihsiz kadının yardım çığlıklarına rağmen çocuklarının annesini yol ortasında vücudunun sekiz yerinden bıçaklayan cani koca, suç aleti ekmek bıçağını çöpe attıktan sonra yaya olarak olay yerinden kaçtı. Polis, Günay A.’yı şehir çıkışında yaya olarak uzaklaşmak isterken yakaladı.
 

Çocuklarını aradı

 

Kısa süre önce görevini tamamlayıp çıktığı hastaneye yaklaşık bir saat sonra tekrar ağır yaralı şekilde getirilen hemşire için doktorlar seferber oldu. İlk müdahalenin ardından İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Fatma Hemşire, kendisine tıbbi müdahalede bulunulurken çocuklarıyla telefonla görüşmek istedi. Çektiği onca acıya rağmen çocuklarına, “Merak etmeyin, iyiyim” diyen Fatma T.'nin bir süre önce yakınlarıyla sohbet ederken, “Eski eşime tekrar bir araya gelemeyeceğimizi anlattım, o da kabullendi” dediği öğrenildi.
 

Mahkemece tutuklandı

 

Gözaltına alınan cani koca, ifadesin ardından Tire Adliyesi'ne gönderildi. Günay A., "Eşinizi niye bıçakladınız?" sorusuna “Çok sevdiğim için” yanıtını verdi. Dehşet saçan eski koca, işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Öte yandan, İzmir Atatürk Katip Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi devam eden hemşire Fatma T.'nin durumunun iyiye gittiği belirtildi.

 

İHA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatına tepki gösterdi
Patates ithalatına tepki gösterdi
Kitap alana dondurma bedava
Kitap alana dondurma bedava