Advert
Advert

"Ödemişspor bir sevdadır”

Küçük Menderes
test Bu içerik 633 kez okundu.

2019-20 sezonunda İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi verecek olan Ödemişspor, geçtiğimiz akşam Ahrandı Restoran’da kulübün 50. yılına özel gece düzenledi. Belediye ve Kulüp Başkanı Mehmet Eriş, Ödemişspor’un tüm Ödemişlilerin ortak heyecanı olduğunu belirterek yeni sezon için birlik, beraberlik ve destek çağrısı yaptı.

Gece coşkulu geçti

Belediye ve Kulüp Başkanı Mehmet Eriş, İlçe Emniyet Müdürü Mümin Sevgen, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hüsnü Korkmaz, İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç, Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş Sarraflar Saatçiler Kuyumcular ve Bijutericiler Odası Başkanı Şerif Naz,  Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler Odası Başkanı Erol Nokta, Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Odası Başkanı Hülya Çavuş, Ödemiş Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Usluca ve davetlilerin katıldığı 50. yıl gecesi coşkulu geçti.

50. yıl pastası kestiler

Sunuculuğunu Radyo Remix Genel Yayın Yönetmeni Rasih Bozulu’nun yaptığı gecede ses sanatçıları Deniz Kumru ve “O Ses" Ozan da seslendirdikleri parçalarla davetlilere müzik ziyafeti çekti. Davetliler ve yönetim kurulu üyeleri, hep birlikte Ödemişspor’un 50. yılına özel hazırlanan pastayı kesti.

"Ödemişspor, hepimizin ortak paydası”

1969 yılında kurulan ve yarım asrı deviren Ödemişspor’un yeni sezonda Ödemişlileri sevindirmek üzere mücadelesini sürdürdüğünü belirten Belediye ve Kulüp Başkanı Mehmet Eriş, “Ödemişspor, bir sevdadır. Hepimizin heyecanıdır. Altınova’nın al'ı, Gençlikspor’un lacivert'i ile kurulan Ödemişspor'umuza bugüne dek emek vermiş, katkı sağlamış herkese teşekkür ediyoruz. Biz de yeni oluşturduğumuz yönetimimizle heyecan ve azimle çalışıyoruz. Altyapımızı güçlendirdik. Beş çalıştırıcımız, altyapımızda görev yapıyor. Yüzlerce çocuğumuzla geleceğe güçlü şekilde hazırlanıyoruz. A takımımız, hazırlık maçlarını sürdürüyor. Her geçen gün artan bir ivme söz konusu. Ödemişliler olarak takımımız için kenetlenmeliyiz. Centilmence takımımızı desteklemeliyiz. Ödemişspor, hepimizin ortak paydası. Ödemişlilerin vereceği destekle ve stadyumumuzu doldurarak heyecanın paylaşılmasıyla başarı gelecektir” dedi.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğurduğu bebeği ölüme terk etti
Doğurduğu bebeği ölüme terk etti
Kavşakta çarpıştılar: 1 yaralı
Kavşakta çarpıştılar: 1 yaralı