Advert
Advert

Ödemiş İlçe Emniyeti'nde müdür değişikliği

Ödemiş İlçe Emniyeti'nde müdür değişikliği
Ödemiş İlçe Emniyeti'nde müdür değişikliği Küçük Menderes
test Bu içerik 2159 kez okundu.

Ödemiş’te iki yıldır Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini sürdüren Fatih Kiremitçi, İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcılığı’na atandı. Yaklaşık iki yıldır Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü koltuğuna oturan Kiremitçi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, ”İki senedir severek ve isteyerek görev yaptığım Ödemiş ilçesinden İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atanmam dolayısıyla ayrılmak durumundayım. Tüm meslektaşlarıma ve Ödemiş halkına sağlıklı, mutlu, huzurlu günler dilerim” diye konuştu.

 

Kiremitçi’nin yeni görev yerinin açıklanmasının ardından Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün koltuğuna ise Mümin Sevgen atandı.

 

Fatih Kiremitçi kimdir?

 

Ankara Polis Akademisi’nden 1997 yılında mezun olan Fatih Kiremitçi sırasıyla Aydın, Bitlis, Ödemiş ve Kiraz ilçelerinde görev yaptıktan sonra Tire’ye atanmıştı. 1974 yılı yılında Yozgat’ta doğan evli ve iki çocuk babası olan Kiremitçi, Tire’de yaklaşık beş yıl görev yaptı. Daha sonra Güzelbahçe Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. Yaklaşık iki yıldır Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini sürdüren Kiremitçi’nin yeni görev yeri ise İzmir oldu.
 

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi köprü koruma altında
Tarihi köprü koruma altında
Tire'de arazi yangını
Tire'de arazi yangını