Advert
Advert

Ödemişliler yeni meydandan memnun

Ödemişliler yeni  meydandan memnun
Ödemişliler yeni  meydandan memnun Küçük Menderes
test Bu içerik 1328 kez okundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda yenileme ve yeşil dokuyu koruma çalışmaları yapılan Ulus Meydanı, Ödemiş halkının yeni gözde mekanlarından birisi oldu.

Eskimiş görüntüsüyle akıllara kazınan Ulus Meydanı, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenmişti. Sosyal medyada bazı vatandaşlar, Ulus Meydanı'ndaki yeni havuzdan memnun olmadıkları belirtilmiş olsa da Ödemiş halkı, yeni Ulus’u eskisine tercih etti.

Küçük Menderes Gazetesi ve TV9 İzmir'e konu ile ilgili görüşlerini aktaran bir vatandaş, “Yeni Ulus’u tercih ederim ama kar helvacıları olmasa daha iyi olur. Bu haliyle çok bozuk düzen görüyorum. Onlara yeni bir yer verilsin. Ulus’un yeni görüntüsü çok güzel ama kar helvacılarını istemiyorum. Onların ayrıca bir yerleri olmalı. Kar helvası Ödemiş’e özgü ve çok seviyoruz ama bu güzel parkın içinde bu görüntü olmasın istiyorum” dedi.

"Engelli girişi yok"

Engelli bir vatandaş ise, “Yeni Ulus Meydanı çok güzel oldu fakat engelliler için giriş yapmamışlar. Dolaşmak zorunda kaldım. Buna dikkat edilmesi gerekiyor” diye konuştu.

"Yıkılan havuzumuz daha güzeldi"

Açıklamada bulunan başka bir vatandaş ise, “Yeni Ulus’u beğendim ama yıkılan havuz için çok üzüldük. Zeytin ağacı zaten bu taraflarda çok var. Havuzumuz çok daha güzeldi” dedi.

 

Şazenuş Keskin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Beş yıl sonra tarım yapılamayabilir"
Kiraz'da feci kaza: 1 ölü
Kiraz'da feci kaza: 1 ölü