Advert
Advert

Narter ve Bol için son görev

Narter ve Bol için son görev
Narter ve Bol için son görev Küçük Menderes
test Bu içerik 1293 kez okundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Cumhur Şener’in kayınbabası Yaşar Narter ile eski belediye meclisi üyesi, köşe yazarı Mustafa Ali Fırtına’nın dedesi Hüseyin Bol, Ödemiş’te son yolculuklarına uğurlandı. İki ismin de cenaze töreni Büyük Cami’de yapıldı.

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Cumhur Şener’in kayınbabası eski inşaat ustalarından Yaşar Narter, 93 yaşında hayata veda etti. CHP Edremit İlçe Yönetim Kurulu üyesi Taner Fırtına ve eski Ödemiş Belediye Meclisi üyesi, köşe yazarı Mustafa Ali Fırtına’nın dedeleri, Tekel’den emekli Hüseyin Bol da yaşadığı sağlık sorunları sonrası tedavi gördüğü İzmir’de 82 yaşında vefat etti.

Narter ve Bol için Ödemiş’te Büyük Cami’de öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ile siyasi partilerin ilçe başkanları ve temsilcileri, belediye meclisi üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı cenazede kılınan namazların ardından Narter’in cenazesi Zungurlu Mezarlığı’nda; Bol’un cenazesi de Ahrandı Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Başar Uçar

Sende Yorumla...

bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beş kişiye sosyal mesafe cezası
Beş kişiye sosyal mesafe cezası
Dört ilçede operasyon
Dört ilçede operasyon