Advert
Advert

Ödemiş AK Parti iftarda buluştu

Ödemiş AK Parti iftarda buluştu
Ödemiş AK Parti iftarda buluştu Küçük Menderes
test Bu içerik 827 kez okundu.

AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar yemeğinde parti üyeleri, oda başkanları ve kurum müdürleri bir araya geldi.

Muzaffer Gönen Parkı Düğün Salonu’nda önceki akşam düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta, Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, önceki dönem belediye başkanı Mahmut Badem, yerel seçimlerdeki belediye başkan adayı Münir Bezmez, eski belde belediye başkanları Halil Güler, Selahattin Kundak ve Ali Akkaşlı, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclisi üyeleri, kurum müdürleri ve partililer katıldı.

Kuran-ı Kerim’den ayetler ve duaların okunması ile başlayan yemek öncesi AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta ve ilçe yönetim kurulu üyeleri konuklarla yakından ilgilendi. Ramazan ayının paylaşım, dayanışma ve hoşgörü ayı olduğunu dile getiren AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta, her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak iftar yemeği düzenlediklerini hatırlatarak, “Yemeğimize katılan parti teşkilatımıza, oda başkanlarımıza, İzmir İmam Hatipliler Platformu Başkanı Sayın Burhanettin Kansızoğlu’na teşekkür ediyoruz. Bir arada olmaktan, aynı sofrada buluşmaktan dolayı mutlu olduk. Allah tuttuğumuz oruçları kabul eylesin” dedi.

Başar Uçar

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi köprü koruma altında
Tarihi köprü koruma altında
Tire'de arazi yangını
Tire'de arazi yangını