Advert
Advert

ÖTB, geleneği bu yıl da sürdürdü

800 AİLEYE GIDA YARDIMI, İFTAR ÇADIRLARINA DESTEK

ÖTB, geleneği bu yıl da sürdürdü
ÖTB, geleneği bu yıl da sürdürdü Küçük Menderes
test Bu içerik 657 kez okundu.

Ödemiş Ticaret Borsası (ÖTB) Ramazan ayındaki yardım geleneğini sürdürdü. 800 aileye gıda yardımı yapan ÖTB, Ödemiş Belediyesi iftar çadırlarının iki günlük tüm ihtiyaçlarını karşıladı.

Ödemiş Ticaret Borsası her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında gıda yardımlarına devam etti. 800 aileye Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin destek verdiği yardımlar ulaştırılırken ÖTB ayrıca Ödemiş’te 4 bin 500 kişinin yararlandığı Ödemiş Belediyesi’ne ait iftar çadırlarının iki günlük ihtiyaçlarını da karşıladı.

ÖTB Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aka, Meclis Başkanı Turgut Akın, yönetim kurulu üyeleri ve ÖTB çalışanları da Hükümet Meydanı’nda kurulan iftar çadırında vatandaşlarla birlikte yemek yedi.

 

“RAMAZAN, YARDIMLAŞMA VE PAYLAŞIM AYI”

Ramazan ayının yardımlaşma ve paylaşım ayı olduğuna vurgu yapan Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aka, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin sağladığı kaynakla Ödemiş’imizden temin edilen ve Kurumumuzca hassas davranarak ihtiyaç sahibi ailelere ilgili gıda erzak poşetlerimizi ulaştırdık. Yardımlarımız Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de desteğiyle devam edecek.

Ramazan ayının ruhuna uygun birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışmanın sembolü haline gelen Ödemiş Belediye’mizin  iftar çadırlarına iki günlük katkı yaptık. Bu vesile ile tüm üyelerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başar Uçar

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğurduğu bebeği ölüme terk etti
Doğurduğu bebeği ölüme terk etti
Kavşakta çarpıştılar: 1 yaralı
Kavşakta çarpıştılar: 1 yaralı