Advert
Advert

Tire Belediyesi'nde Anneler Günü heyecanı

Tire Belediyesi'nde Anneler Günü heyecanı
Tire Belediyesi'nde Anneler Günü heyecanı Küçük Menderes
test Bu içerik 444 kez okundu.

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın eşi Necibe Duran, belediye personelinin anneler gününü kutladı. Tire Belediyesi Hizmet Binası'nın yanısıra, Kadın Danışma, Kent Müzesi, Yalınayak Hamamı ve Bedesten gibi dış birimlerde görev yapan anne ve anne adaylarını da ziyaret eden ve kendilerine karanfil dağıtan Duran, çalışanların anneler gününü kutladı. Duran, personelle sohbet edip hatıra fotoğrafı çekildi. Çalışanlar, Necibe Duran'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Tire İlçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven de Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tanrıseven mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Annelerimiz, en değerli varlığımızdır. Sevgili Peygamberimiz, ‘Cennet, annelerin ayakları altındadır’ buyurarak, yüce dinimizin anneye verdiği değeri belirtmiştir. Bu nedenle anneler, sadece yılın bir gününde değil, her gün hatırlanmalıdır. Bizleri dünyaya getiren, sabırla ve sevgiyle büyütüp yetiştiren, hayata tutunmayı ve başarmayı öğreten, mutlulukların en güzeline layık olan fedakâr ve cefakâr annelerimizin Anneler Gününü yürekten kutluyor; bütün annelere huzur dolu, sağlıklı bir ömür diliyorum.”

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran da “Anneler Günü” nedeniyle yayınladığı mesajında “En zor zamanlarda tüm fedakarlıklarıyla yanımızda olan, hayatını biz çocuklarına adayan tüm annelerimizin gününü kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım başta olmak üzere, elleri öpülesi şehit ve gazi annelerine saygılarımı sunuyorum” dedi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Telafi eğitimi, 31 Ağustos'ta başlıyor
Telafi eğitimi, 31 Ağustos'ta başlıyor
"Bu hastalıkla milli birlik ve beraberlik içerisinde baş etmemiz gerekiyor"